uczniowie szkoły

Gratulacje dla uczennic z naszej szkoły: Martyny Mrowiec (2h), Karoliny Orzechowskiej (3a) i Izabeli Knapek (3a). Dziewczyny w konkursie drużynowym zajęły I miejsce w finale XIII Konkursu Krajoznawczego "Znam Powiat Wadowicki", który odbył się w dniu 29 listopada w Andrychowie. Indywidualnie zwyciężyła Martyna, a Karolina zajeła II miejsce.

  • 20191129_110521
  • 20191129_192620

Simple Image Gallery Extended

W dniu 29 listopada b.r. w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka pieniędzy w ramach akcji ,,Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka". Dodatkowo uczniowie klasy 4di sprzedawali własne wypieki, za które uzyskano dodatkowe środki. Wsparcia udzielił również Samorząd Uczniowski. Zebrano kwotę 1233,63 zł. Za uzyskaną kwotę zostały zakupione: flanelowe pieluszki, Pampersy, chusteczki nawilżające, deserki, zupki, szampony, żele pod prysznic dla dzieci, kaszki mleczne dla niemowląt, proszki i płyny do prania hipoalergiczne. W dniu 3 grudnia b.r. wszystkie produkty zostały przekazane reprezentantom ochotniczej straży pożarnej w Wadowicach, a następnie dzieciom z Małopolskiego Hospicjum Dziecięcego w Krakowie.

W dniu 29 listopada 2019r. odbył się I Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy w LO w Wadowicach. Naszą szkołę reprezentowała 4-osobowa drużyna, zajmując VI miejsce. Uczestnicy rozwiązywali najpierw test wielokrotnego wyboru, następnie udzielali pierwszej pomocy w 3 przypadkach: porażenie prądem, potrącenie na przejściu dla pieszych matki z dzieckiem oraz podejrzenie zawału serca.

opiekun
Marta Kaźmierczak

W dniu 6.11.2019r. po raz kolejny grupa uczniów udała się do punktu krwiodawstwa w Wadowicach, aby wesprzeć tych, którzy potrzebują najcenniejszego daru, jakim jest krew. Większość z nich odważyła się pierwszy raz, choć nie zabrakło także już „honorowych dawców krwi”. Dziękuję bardzo i zapraszam do udziału kolejny raz, ale najwcześniej za dwa (mężczyźni) i za trzy (kobiety) miesiące.

Opiekun: Marta Kaźmierczak

Ogłoszenie   rekrutacja uzupełniająca na kursy mm

22 listopada odbyły się szkolne zawody w badmintonie wśród chłopców i dziewcząt. Do rywalizacji o miano mistrza szkoły przystąpiło 7 dziewczyn i 19 chłopców. W sportowej rywalizacji z zachowanie zasad fair play laury zdobyli następujący uczniowie:

DZIEWCZĘTA:

1 MIEJSCE – KINGA WÓJCIK KLASA 1W
2 MIEJSCE – AGNIESZKA ŻAK 4GS
3 MIEJSCE – ALEKSANDRA SZYMUŚ 3MN

CHŁOPCY:

1 MIEJSCE – RAFAŁ KORZENIOWSKI 2A
2 MIEJSCE – TOMASZ BRAŃKA 3AC
3 MIEJSCE – RADOSŁAW ZADORA 2CS

Celem tego ogromnego przedsięwzięcia jest tworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy młodych ludzi i pozwala rozwijać ich kreatywne inicjatywy. Ważne jest, by uwierzyli oni w siebie oraz swoje możliwości i czuli przy tym, że ich pomysły zasługują na uwagę.

Kampanię zainicjowali Gordon Brown, premier Wlk. Brytanii oraz Carl Schramm, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana.

W ramach STP na terenie całego kraju odbyło się tysiące wydarzeń, które służą realizacji tego celu.

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

Karta Szkolna

tablica malopolska

  ■    Plan lekcji (grudzień 2019)