uczniowie szkoły

Lista osób zakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej na staż zawodowy w roku 2021r.

Za nami nagrania odcinków w TVP Bydgoszcz do III edycji telewizyjnego turnieju SUKCES NA BANK!

Tym samym zmagania uczniów Technikum nr 2 w CKZiU Nr 1 w Wadowicach z klasy 4 a: Izabeli Knapek, Radosława Wysogląda, Arkadiusza Sarneckiego, Karoliny Orzechowskiej, na czele z kapitanem Danielem Bury będziemy mogli oglądać na antenie TVP3, a także na na oficjalnym kanale teleturnieju w serwisie YouTube.

W dniu 4.06.2021r. (piątek) szkoła będzie nieczynna!

Rekrutacja na kursy zawodowe

Rekrutacja uzupełniająca na staże zawodowe 2021r.

Lista osób zakwalifikowanych na staże zawodowe w lipcu 2021r.

Lista osób zakwalifikowanych na staże zawodowe w sierpniu 2021r.

na jezykach m

pozegnanie

Promocja kierunków kształcenia poprzez meet
Dzień tygodnia Data Godzina Kierunek kształcenia (LO, T, BS) / zawód Link
czwartek 20.05.2021r. 17:00 Technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności https://meet.google.com/pgx-dxzb-gar
18:30 LO (j ) http://meet.google.com/kjb-chec-tgj
poniedziałek 24.05.2021r. 17:00 BS I Stopnia – kucharz, cukiernik, kelner
https://meet.google.com/svv-mnen-zeb

Drodzy Uczniowie, poniżej przesyłamy Wam projekt "Psycha nie siada" krakowskich licealistów, którzy skupili się na zdrowiu psychicznym młodzieży w okresie pandemii. Zachęcamy do zapoznania się!

Wersja do pobrania (PPTX).

  • 01_1
  • 02_1
  • 03_1

Simple Image Gallery Extended

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły, w dniach 13-14.05.2021r. wzięli udział w wydarzeniu Online Innovation Camporganizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz EY. Dwie drużyny z klas 2a oraz 3i sprawdziłyswoją kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu realizując zadanie biznesowe dotyczące ochrony środowiska. Grupa w składzie: Marzena Zaczyńska 3i, Martyna Fierdonek 3i, Kacper Bryzek 3i, Marta Serwin 2a, Anna Mikołajczyk 2a, Dominika Latko 2a oraz Zuzanna Stanek 2a, ujęła kapitułę konkursową pomysłem nazaprojektowanie EKO aplikacji i zajęła II miejsce w konkursie????. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

Rekrutacja na staże zawodowe

rodzice m

Drogi Uczniu! Droga Uczennico! 

Za nami bardzo trudny czas nauki zdalnej. Nie widzieliśmy się kilka miesięcy. 

Po tak długim czasie cieszę się, że znowu będziemy mogli się spotkać na szkolnym korytarzu czy podczas lekcji. 

Przed Tobą nowe, stare wyzwania. Wcześniejsze wstawanie, ubieranie się, dbanie o swój wygląd, planowanie dnia. Wróci pośpiech i zabieganie. Bądź gotowy na to, że pierwsze dni mogą być dla Ciebie trudne, dziwne. Potrzebujesz czasu, aby na nowo oswoić się ze szkołą, wyzwaniami. Może się okazać, że pierwsze dni nie będą takie jak sobie wyobrażamy. Przez wiele miesięcy zmieniłeś się Ty, rówieśnicy, nauczyciele. Wszyscy wracamy z większym doświadczeniem. Staraj się szanować emocje i odczucia tych, którym będzie trudno. Normlanym jest odczuwanie lęku, smutku. Każdy z nas ma prawo być sobą, Ty także. Bądź życzliwy i wyrozumiały dla innych. Nie zapomnij, że dla nas wszystkich to trudny czas powrotu. 

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji