Uroczyste zakończenie roku szkolnego Maturzystów

Dziś, 26.04.2024 r. podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy 186 absolwentów, w tym 58 – III Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera oraz 128 – Technikum Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera.

Dla naszej społeczności szkolnej to nie tylko moment pożegnania, ale też chwila refleksji nad osiągnięciami każdego z absolwentów i nad wkładem, jaki wniosą do społeczeństwa jako młodzi, wykształceni ludzie.

To także moment wdzięczności dla nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły, którzy wspierali i inspirowali tych młodych ludzi w ich rozwoju. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu absolwenci są gotowi na nowe wyzwania, by kontynuować swoją drogę ku sukcesowi.

 

DRODZY ABSOLWENCI!

Wraz z pożegnaniem szkolnych lat, przyszedł czas, aby rozwinąć skrzydła i wzbić się w niebo życia. Niech każdy krok, każde doświadczenie, które Was spotka, będzie jak kolejna przestrzeń powietrzna, którą będziecie zdobywać z determinacją i odwagą. Niech Wasze drogi będą pełne przygód, sukcesów i niezapomnianych chwil.

Teraz, z sercem pełnym nadziei i optymizmu, niech te skrzydła Was poniosą w życie, gdzie czekają na Was nowe wyzwania, możliwości i przygody!

Gratulujemy Wam i życzymy wszelkiej pomyślności, wytrwałości i odwagi na dalszej drodze życia.
Bądźcie źródłem inspiracji dla innych i niech spełniają się Wasze największe marzenia!