STATUETKA NAJAKTYWNIEJSZEJ SZKOŁY w projekcie OTWARTA FIRMA

„OTWARTA FIRMA” to największy projekt edukacyjny realizowany w Polsce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pod patronatem Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

W programie wzięło udział ok. 32000 uczniów, 200 szkół oraz  firmy i instytucje z całej Polski.

Jak co roku programowi towarzyszył Konkurs na Najaktywniejszą Szkołę. Zgodnie z regulaminem konkursu komisja wyłoniła 10 najaktywniejszych szkół ponadpodstawowych w Polsce.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach  został Laureatem tego konkursu !!!

12 kwietnia 2022r. odbyło się wręczenie Statuetek Najaktywniejszej Szkoły  podczas Uroczystej Gali Otwartej Firmy (on-line)

To już nasza 7 statuetka!!!

Poniżej link do transmisji z gali wręczenia statuetek.

https://www.facebook.com/events/4975579549225708

Projekt ten umożliwił uczniom poznanie elementarnych zasad ekonomii i gospodarki. Dzięki jego realizacji szkoła nawiązała współpracę z licznymi przedsiębiorstwami. Uczniowie dowiedzieli się, jaki jest wkład poszczególnych firm w rozwój gospodarki naszego miasta, regionu i kraju.

Projekt został zrealizowany dzięki pracy nauczycieli przedmiotów ekonomicznych, szczególnie Pani Iwony Garsteckiej, Pani Justyny Jarguz, Pani Klaudii Janiso, Pani Karoliny Żmudy i koordynatora projektu Pani Sabiny Chmury.