„Okienko reklamowe” – kreatywne spotkanie ze światem reklamy
Już niedługo nasi uczniowie wezmą udział w spotkaniu „Okienko reklamowe”, podczas którego poznają kulisy pracy w agencji reklamowej oraz proces tworzenia kampanii marketingowych. To okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i rozwijania kreatywności w branży reklamy i grafiki.

Format „Okienko reklamowe” organizowany jest w ramach projektu pt. „Utworzenie i Wsparcie Funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności.