uczniowie szkoły

Po dwóch latach przerwy, wreszcie udało się nam rozegrać na ,,Orliku,, długo oczekiwany turniej piłki nożnej. Rozgrywki te prowadzone były nieprzerwanie od 2010 do 2018 roku i zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży. W tym roku do gry zgłosiło się 11 drużyn. W sumie w zawodach wzięło udział 87 uczniów z naszej szkoły. Rozegrano aż 31 spotkań.

Przechodni Puchar Dyrektora oraz Rady Rodziców przy CKZiU Nr 1 trafił do drużyny o wdzięcznej nazwie "Jędrusie JD". Serdecznie gratulujemy.

Poniżej wyniki oraz skład drużyny.

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja Turnieju o Puchar Dyrektora oraz Rady Rodziców CKZiU Nr 1 w Wadowicach. W tym roku zgłosiło się 11 drużyn. Turniej rozgrywamy w dwóch grupach: A i B. W trzecim dniu rozgrywek odbędzie się finał.

Harmonogram rozgrywek eliminacyjnych: 

W dniu 12.02.2020r w krytej pływalni "Delfin" w Wadowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Młodzież 7 szkół ponadpodstawowych powiatu wadowickiego rywalizowała płynąc czterema stylami na dystansie 50 m. Naszą Szkołę reprezentowali zawodnicy:

 

17.02.2020 Roku w sali gimnastycznej Naszej Szkoły odbyła się II Edycja Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Młodzież rywalizowała indywidualnie w systemie do dwóch przegranych meczy. Łącznie do turnieju przystąpiło 24 zawodników z różnych typów szkół.

Obsadę sędziowską zapewnili uczniowie klasy 1t : Martyna Żyła, Wiktoria Czechowicz, Natalia Paterak , Aleksandra Kowalczyk, Wojciech Balak.

Rozegraliśmy w sumie 66 spotkań, wystartowało 144 zawodników

Emocji było mnóstwo, ale samych pozytywnych.

 

 

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

akcja

  ■    Plan lekcji (8 październik 2021)