uczniowie szkoły

W CKZiU1 odbyła się 21.03.2019r. III edycja Zawodów Sportowych pod patronatem Starosty Wadowickiego. Brali w nich udział uczniowie 7 szkół powiatu wadowickiego, w sumie 35 "siłaczy". Zawody rozegrano w 3 kategoriach: wg Willksa, wg masy ciała oraz największy wyciśnięty ciężar. Wszystkim udzieliła się sportowa rywalizacja w atmosferze FAIR PLAY. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego CKZiUNr 1 w Wadowicach: Rafał Zaremba, Joanna Gołuchowska oraz Sławomir Wcisło, który przygotował pokaz innowacyjnej lekcji wf z kijami. Nagrodami były puchary, medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Piotra Putka.

Dawid Badan uczeń klasy 4i zdobył tytuł WICEMISTRZA MAŁOPOLSKI w swojej koronnej konkurencji 50 m stylem motylkowym. 28.03.2019r. w Tarnowie odbył się Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym. Po raz trzeci najlepszy pływak w historii naszej szkoły potwierdził swoją klasę i stanął na podium tym razem zdobywając srebrny medal z czasem 00:26:30s.

Świetnie zaprezentowały się również zawodniczki: Karolina Grajny kl 2a (styl grzbietowy) oraz Julia Kachel kl 1j (styl dowolny). Zawody przebiegały w bardzo miłej atmosferze i dały możliwość sprawdzenia się w rywalizacji z najlepszymi pływakami i pływaczkami z Małopolski.

Serdecznie gratulujemy 

DO SPYTKOWIC 1 MARCA ZAPISY U NAUCZYCIELI W-F

KOSZT WYJAZDU OK. 85 ZŁ – PRZEJAZD BUSEM, KARNET 4 GODZINNY ORAZ PIECZENIE KIEŁBASEK

 

ZAPRASZAMY NA WYJAZD

NARCIARSKO – SNOWBORDOWY

DO SPYTKOWIC 1 MARCA

ZAPISY U NAUCZYCIELI W-F

 

 

 
  https://www.goryonline.com/public/upload/Atomic_2018_19_Redster_x9_Benni_Raich_3.JPG
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOSZT WYJAZDU OK. 85 ZŁ – PRZEJAZD BUSEM, KARNET 4 GODZINNY ORAZ PIECZENIE KIEŁBASEK

6 marca w promieniach wiosennego słońca, na doskonale przygotowanym stoku w Kompleksie BESKID w Spytkowicach odbyły się Powiatowe Zawody w Narciarstwie Alpejskim. Na wymagającej trasie slalomu giganta rywalizowali narciarze i snowboardziści. W kategorii męskiej III miejsce wywalczył Janik Nikodem z 2i. Szósty był Olaf Gawęda z 1ekp. Wśród snowboardzistek I miejsce zdobyła Marzena Zaczyńska z 1i, w snowboardzistów III Kacper Bryzek 1i i IV miejsce Mikołaj Karelus 1i. Zawody stały na wysokim poziomie a po trudach rywalizacji sportowej zawodnicy zażywali kąpieli słonecznych. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

W tegorocznym Powiatowym Finale w Pływaniu Indywidualnym Nasz Szkolny Mistrz w stylu motylkowym - Dawid Badan z klasy 4i, po raz czwarty z rzędu zdobył pierwsze miejsce delfinem, ustanawiając jednocześnie swój rekord życiowy na dystansie 50m z czasem 0.26.53s. Serdecznie gratulujemy.

Świetnie popłynęła również Karolina Grajny z klasy 2a, zajmując pierwsze miejsce stylem grzbietowym , oraz Julia Kachel z kl 1j, która zdobyła drugie miejsce stylem dowolnym. Największa liczba zawodników wystartowała jak zwykle w konkurencji stylem dowolnym mężczyzn, ale i w tej kategorii udało się stanąć na podium naszemu zawodnikowi. Wojciech Woś z klasy3n w tej konkurencji zdobył 3 miejsce.

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

Karta Szkolna

tablica malopolska

akcja

  ■    Plan lekcji (wrzesień 2019)

Przydatne linki