uczniowie szkoły

Dawid Badan uczeń klasy 4i zdobył tytuł WICEMISTRZA MAŁOPOLSKI w swojej koronnej konkurencji 50 m stylem motylkowym. 28.03.2019r. w Tarnowie odbył się Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym. Po raz trzeci najlepszy pływak w historii naszej szkoły potwierdził swoją klasę i stanął na podium tym razem zdobywając srebrny medal z czasem 00:26:30s.

Świetnie zaprezentowały się również zawodniczki: Karolina Grajny kl 2a (styl grzbietowy) oraz Julia Kachel kl 1j (styl dowolny). Zawody przebiegały w bardzo miłej atmosferze i dały możliwość sprawdzenia się w rywalizacji z najlepszymi pływakami i pływaczkami z Małopolski.

Serdecznie gratulujemy

6 marca w promieniach wiosennego słońca, na doskonale przygotowanym stoku w Kompleksie BESKID w Spytkowicach odbyły się Powiatowe Zawody w Narciarstwie Alpejskim. Na wymagającej trasie slalomu giganta rywalizowali narciarze i snowboardziści. W kategorii męskiej III miejsce wywalczył Janik Nikodem z 2i. Szósty był Olaf Gawęda z 1ekp. Wśród snowboardzistek I miejsce zdobyła Marzena Zaczyńska z 1i, w snowboardzistów III Kacper Bryzek 1i i IV miejsce Mikołaj Karelus 1i. Zawody stały na wysokim poziomie a po trudach rywalizacji sportowej zawodnicy zażywali kąpieli słonecznych. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

W tegorocznym Powiatowym Finale w Pływaniu Indywidualnym Nasz Szkolny Mistrz w stylu motylkowym - Dawid Badan z klasy 4i, po raz czwarty z rzędu zdobył pierwsze miejsce delfinem, ustanawiając jednocześnie swój rekord życiowy na dystansie 50m z czasem 0.26.53s. Serdecznie gratulujemy.

Świetnie popłynęła również Karolina Grajny z klasy 2a, zajmując pierwsze miejsce stylem grzbietowym , oraz Julia Kachel z kl 1j, która zdobyła drugie miejsce stylem dowolnym. Największa liczba zawodników wystartowała jak zwykle w konkurencji stylem dowolnym mężczyzn, ale i w tej kategorii udało się stanąć na podium naszemu zawodnikowi. Wojciech Woś z klasy3n w tej konkurencji zdobył 3 miejsce.

DO SPYTKOWIC 1 MARCA ZAPISY U NAUCZYCIELI W-F

KOSZT WYJAZDU OK. 85 ZŁ – PRZEJAZD BUSEM, KARNET 4 GODZINNY ORAZ PIECZENIE KIEŁBASEK

ZAPRASZAMY NA WYJAZD

NARCIARSKO – SNOWBORDOWY

DO SPYTKOWIC 1 MARCA

ZAPISY U NAUCZYCIELI W-F

W tegorocznych zmaganiach tenisistów udział wzięło 8 zespołów ze szkół średnich z naszego powiatu.

Po mocnym starcie i wygranej 3:0 z Kalwarią trafiliśmy na faworytów turnieju czyli CKZiU 2 (Gorzeń). Po wyczerpujących pojedynkach i grze na przewagi nasi zawodnicy odnotowali porażkę (1:3).

Kolejne mecze nie były łatwiejsze ale Kacper Jankowicz (1m), Miłosz Kopera (1a) i Partyk Kubasiak (4ds) świetnie się uzupełniali i pokonali kolejno Kalwarię (KEN), CKZiU Andrychów.

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 informuje, że Dzień Otwarty planowany na 29.04.2019r. zostaje odwołany.

Równocześnie w dniach 29 i 30.04.2019r. w godz. od 8.00 do 16.00 zapraszamy Gimnazjalistów, Ósmoklasistów oraz ich Rodziców celem pobrania materiałów informacyjnych i zapoznania się z ofertą edukacyjną.