uczniowie szkoły

Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Wadowicach w roku szkolnym 2011/2012

Ty szkoły

Imię i nazwisko ucznia/klasa

Nazwa konkursu/olimpiady

Uzyskany tytuł/zajęta lokata

Opiekun

Technikum nr 2
w zawodzie technik hotelarstwa

Justyna Bednarz kl. 4b

IV Olimpiada
Wiedzy Hotelarskiej

I miejsce – uzyskanie tytułu Mistrza Hotelarstwa

uzyskała tytuł laureata – etap centralny

(zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego)

mgr Tomasz Skowron

Ksenia Grzywa kl. 4b

VIII miejsce

uzyskała tytuł finalisty – etap centralny

(zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego)

Technikum nr 2
w zawodzie technik hotelarstwa

Gabriela Guńka kl. 4h

Konkurs o indeks WSTiE

II miejsce

indeks na studia

mgr Tomasz Skowron

Katarzyna Serwin kl. 4h

IV (wyróżnienie)

Technikum nr 2

w zawodzie technik organizacji reklamy

Alicja Szydłowska kl. 2i

Konkurs „Mam zawód, mam fantazję” w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

wyróżnienie
w kategorii fotografia

mgr inż. Monika Niedziela

Adrian Hojny kl. 2i

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

awans
do etapu wojewódzkiego

mgr Jolanta Gębala

Technikum nr 2
w zawodzie kucharz

Patryk Kurek kl. 4g

XVI Olimpiada
Wiedzy o Żywieniu i Żywności

VI miejsce
w etapie okręgowym

mgr Józefa Guzdek

Technikum nr 2
w zawodzie technik ekonomista

Paulina Medoń kl. 4a

Ogólnopolski Konkurs
z Zakresu Rachunkowości

finalistka

mgr Wiesława Opyrchał

Technikum nr 2
w zawodzie technik hotelarstwa

Lasek Jolanta kl. 4b

I Turniej Hotelarski

II miejsce

mgr inż. Agnieszka Mikołajek

mgr Tomasz Skowron

Kowalczyk Angelika kl. 4b

Hyla Katarzyna kl. 4b

Malinka Katarzyna kl. 4b

Woźniak Dominika kl. 4b

Technikum nr 2

w zwodzie technik handlowiec

Beata Ganobis kl. 3c

Dominika Adamczyk kl. 3c

Kręcioch Marcin kl. 3c

VII edycja Konkursu
„Na Najlepsze Zajęcia
z Przedsiębiorczości 2012”

VI miejsce

w etapie regionalnym

mgr Karolina Góralczyk

Technikum nr 2

w zwodzie technik ekonomista

Szymon Serwin kl. 3a

Joanna Miarka kl. 4a

XVII edycja Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo – menedżerskich – etap okręgowy

wyróżnienie

mgr Krystyna Hałat

II Liceum Profilowane

Natalia Kulak kl. 2j

VII edycja Ogólnopolskiego konkursu „Tischnerowskie Ślady”

II miejsce
(Indeks
na Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II
w Krakowie)

mgr Joanna Moskała

III Liceum Ogólnokształcące

Angelika Lofek kl. 1m

XXVII Olimpiada
Wiedzy Ekologicznej

awans do etapu wojewódzkiego

mgr Agnieszka Rajda

mgr Anna Kotowiecka - Wcisło

III Liceum Ogólnokształcące

Iwona Łęcka kl. 2m

XI Międzynarodowa
Olimpiada Języka Niemieckiego

20 miejsce w III etapie

mgr Lucyna Szpak

III Liceum Ogólnokształcące

Marcin Słodowski kl. 2n

Dawid Możdżeń kl. 2n

projekt naukowy

„FENIKS”

wyróżnienie
na UJ Kraków

mgr Adam Baklarz

Technikum nr 2

w zwodzie technik ekonomista

Ewelina Korzeniowska kl. 3a

Ewelina Warchał kl. 1a

V Konkurs Krajoznawczy
dla młodzieży Szkół średnich
„Znam Powiat Wadowicki”

 

I miejsce indywidualnie

II miejsce drużynowo

mgr Tomasz Skowron

mgr Elżbieta Paluchowska

Technikum nr 2
w zawodzie technik hotelarstwa

Justyna Bednarz kl. 4b

Technikum nr 2
w zawodzie technik hotelarstwa

Justyna Bednarz kl. 4b

Powiatowy Konkurs Geograficzny

II miejsce

mgr Elżbieta Paluchowska

Technikum nr 2
w zawodzie technik hotelarstwa

Paweł Sikora kl. 3h

Reprezentant Polski we wspinaczce sportowej na czas

 

 

wych. mgr Barbara Popek


 

 

 

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

Złote Szkoły NBP

tablica malopolska

covid19

akcja

  ■    Plan lekcji (25 styczeń 2022)