uczniowie szkoły

Witamy na naszej stronie wszystkich młodych, kreatywnych ludzi, którzy chcą zdobywać wiedzę i umiejętności odnalezienia swojego miejsca w karierze zawodowej.

Drogi Uczniu!

Zapewne masz nie jedną wątpliwość, pytanie, obawę związaną z zaplanowaniem swojej ścieżki kariery zawodowej. Podjęcie decyzji jest trudne. Od zawsze sprawiało kłopoty, także wiele lat temu kiedy to świat był bardziej uporządkowany, a zmiany dokonywały się powoli. Tym bardziej dzisiaj, gdy zmiana wpisana jest w Nasze życie!

Świat pędzi coraz szybciej- dzisiaj jest „takie” jutro zupełnie „inne”. Stąd pojawiają się wątpliwości przy podejmowaniu decyzji  w tym również tych edukacyjno- zawodowych.

Jaki zawód wybrać, gdzie iść na studia, co robić w życiu? 

Taaaak……. Dokonanie wyboru to nie lada wyzwanie!  Jedno jest pewne nie powinien być to wybór przypadkowy, gdyż od niego w znacznym stopniu zależą Twoje przyszłe losy.

Co należy wziąć pod uwagę, by podjąć w miarę możliwości jak najlepszą decyzję?

Przede wszystkim poznaj siebie! Może to brzmi nieco dziwnie, ale ważne jest aby wiedzieć o sobie dużo!  Poznać i być świadomym swoich zainteresowań, uzdolnień, umiejętności, mocnych i słabych stron. Posiadać umiejętność określenia swoich predyspozycji zawodowych.

Myśląc o swojej przyszłości, myśląc kim być i gdzie znaleźć dla siebie miejsce na rynku pracy skorzystaj z pomocy szkolnego doradcy zawodowego, który zawsze służy radą i wsparciem.

PAMIĘTAJ!

Jeżeli masz sporo wątpliwości, nie masz sprecyzowanych planów na przyszłość,

ZGŁOŚ SIĘ DO SZKOLNEGO DORADCY ZAWODOWEGO

mgr Joanna Zacna-Makles
mgr Klaudia Sabuda

Wydarzenia 

GODZINY PRACY DORADCY ZAWODOWEGO

w roku szkolnym 2017/2018

sala 204

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (8 październik 2021)