uczniowie szkoły

logo1

Lp. Nazwisko i imię
1.                 Bliźniak Dominika
2.                 Chebda Karolina
3.                 Chrapek Agnieszka
4.                 Cora Marzena
5.                 Dębowska Wiktoria
6.                 Fajfer Radosław
7.                 Frączek Izabella
8.                 Frosztęga Nikodem
9.                 Fryś Natalia
10.             Gajda Wiktoria
11.             Gaudyn Sebastian
12.             Gracjasz Gabriela
13.             Grzesiek Jadwiga
14.             Guzdek Karolina
15.             Habas Elżbieta
16.             Herma Martyna
17.             Jabłońska Joanna
18.             Jarosz Karolina
19.             Kadela Oskar
20.             Kalemba Patrycja
21.             Koniarz Sandra
22.             Kotecka Dominika
23.             Kryta Piotr
24.             Krzanak Klaudia
25.             Kupczyk Karolina
26.             Lempart Dorota
27.             Lipka Dominika
28.             Machaczka Natalia
29.             Maciejczyk Katarzyna
30.             Maciejczyk Maria
31.             Marek Danuta
32.             Migdałek Justyna
33.             Mika Gabriela
34.             Mruczek Martyna
35.             Mżyk Izabela
36.             Nicieja Agnieszka
37.             Niesyty Natalia
38.             Niewęgłowska Klaudia
39.             Nowak Wiktoria
40.             Ogrodnik Jakub
41.             Pajorska Marta
42.             Pieczara Angelika
43.             Piwowar Monika
44.             Pomietło Joanna
45.             Przystał Karolina
46.             Przystał Kinga
47.             Sadzik Sandra
48.             Świadek Damian
49.             Targosz Angelika
50.             Tatar Tamara
51.             Wierzban Wioletta
52.             Wilk Natalia
53.             Witkowska Sandra
54.             Wrona Ewelina
55.             Zając Urszula
56.             Zimnal Gabriela
57.             Żelazek Sandra
58.             Żupnik Kamila
59.             Żytko Magdalena

Lista osób rezerwowych zakwalifikowanych na Kurs Baristy (rekrutacja IX/X 2018r.)

Lp. Nazwisko i imię
1. Szymańska Marcelina
2. Kołodziejczyk Jakub
3. Rachwał Milena
4. Moskała Kacper
5. Mrowiec Martyna

 logo2

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji
  ■    Plan lekcji - Maj 2021