uczniowie szkoły

logo1

 

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Babińska Edyta

2.

Bałos Bożena

3.

Bąk Dawid

4.

Biela Patryk

5.

Biernat Katarzyna

6.

Bizoń Aleksandra

7.

Bizoń Magdalena

8.

Błachut Kinga

9.

Bobik Sebastian

10.

Boroń Dawid

11.

Brania Krzysztof

12.

Bryndza Izabela

13.

Chmura Izabela

14.

Cholewka Agata

15.

Curzydło Klaudia

16.

Drożdż Sylwia

17.

Dziadkowiec Aleksandra

18.

Fąferko Maria

19.

Frączek Patrycja

20.

Gawron Aleksandra

21.

Gibas Agnieszka

22.

Gnojek Justyna

23.

Góralczyk Wiktoria

24.

Gracjasz Kamil

25.

Grupka Weronika

26.

Habrzyk Paulina

27.

Kapera Marcin

28.

Karpińska Karolina

29.

Klęczar Aleksandra

30.

Kolasa Monika

31.

Koniorczyk Anna

32.

Kudłacz Karolina

33.

Kukuła Aleksandra

34.

Kurzydło Natalia

35.

Leja Barbara

36.

Łukańko Agnieszka

37.

Maciaś Bartosz

38.

Makuch Dominika

39.

Matejko Paulina

40.

Merak Dominika

41.

Morawska Julia

42.

Mrzygłód Irmina

43.

Nałódka Martyna

44.

Niewęgłowski Piotr

45.

Noszka Monika

46.

Oboza Patrycja

47.

Ogórek Wojciech

48.

Pawlik Dominika

49.

Pawłowska Gabriela

50.

Pindel Maria

51.

Piotrowska Klaudia

52.

Płonka Sabina

53.

Pocztowski Piotr

54.

Polak Magdalena

55.

Polak Natalia

56.

Ptaś Faustyna

57.

Sady Gabriela

58.

Socała Paulina

59.

Sordyl Aleksandra

60.

Such Justyna

61.

Szafarz Natalia

62.

Szulczyński Szymon

63.

Wądrzyk Beata

64.

Wojtyła Patrycja

65.

Wołoch Angelika

66.

Wysogląd Andrzej

67.

Zając Emilia

68.

Zając Monia

69.

Zalesiński Kamil

70.

Żak Agnieszka

71.

Żak Daria

Wadowice, dnia 08.02.2018r.

Lista osób rezerwowych zakwalifikowanych na Kurs baristy (rekrutacja styczeń 2018)

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Ściera Katarzyna

2.

Brzazgacz Marta

3.

Wykręt Anna

4.

Łabędź Magdalena

5.

Lelek Gabriela

6.

Ćwiertka Aleksandra

7.

Madyda Szymon

8.

Ogrodnik Jakub

9.

Śliwa Julia

10.

Szemik Zuzanna

11.

Karaś Lukrecja

12.

Gurdek Kacper

13.

Fryś Aleksandra

14.

Przystał Karolina

15.

Bury Daniel

16.

Leśniak Gabriela

17.

Malina Sabina

18.

Wilk Natalia

19.

Kowalówka Emilia

20.

Gibas Natalia

21.

Godawa Karolina

22.

Sadzik Sandra

23.

Żupnik Kamila

24.

Plichta Aneta

25.

Tatara Patrycja

26.

Stawowy Anna

27.

Gaudyn Sebastian

Wadowice, dnia 08.02.2018r.

 logo2

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji
  ■    Plan lekcji - Maj 2021