uczniowie szkoły

ckz g

Lp. Nazwisko i imię
1. Adamczyk Bartosz
2. Adamik Kamila
3. Babińska Edyta
4. Baca Patrycja
5. Bahyrycz Daniela
6. Bahyrycz Oliwia
7. Bajer Patrycja
8. Barbachowska Lidia
9. Biela Miłosz
10. Bliźniak Dominika
11. Bobik Sebastian
12. Brusik Michał
13. Burdek Natalia
14. Chorąży Anna
15. Chowaniec Kacper
16. Cora Marzena
17. Dobosz Patrycja
18. Domaszewicz Zuzanna
19. Dyduch Wioletta
20. Faber Nikodem
21. Ficek Jakub
22. Frączek Izabella
23. Gaudyn Sebastian
24. Gawęda Krystian
25. Godawa Karolina
26. Godek Klaudia
27. Góralczyk Wiktoria
28. Gracjasz Kamil
29. Gracyasz Izabella
30. Grupka Weronika
31. Herma Martyna
32. Homel Jakub
33. Jamróz Weronika
34. Jurek Ania
35. Kalata Michał
36. Kalo Sara
37. Karlak Karolina
38. Kołaczyk Nikola
39. Kowalówka Emilia
40. Kryjak Wiktoria
41. Kucia Gabriela
42. Kudela Estera
43. Kudłacz Karolina
44. Kwarciak Dawid
45. Kwarciak Karol
46. Kwarciak Magdalena
47. Lach Dominik
48. Lempart Dorota
49. Lenik Mikołaj
50. Leśniak Patrycja
51. Łopata Monika
52. Malina Sabina
53. Mamcarczyk Krzysztof
54. Matlak Marek
55. Matuła Patryk
56. Matura Nikola
57. Mazgaj Aleksandra
58. Medoń Jan
59. Mirocha Weronika
60. Młynek Marcin
61. Moskała Aleksandra
62. Mżyk Izabela
63. Nałódka Martyna
64. Nędza Igor
65. Niedziałek Katarzyna
66. Niewęgłowski Piotr
67. Nowak Wiktoria
68. Ogarek Jolanta
69. Paluchowska Sandra
70. Pawlik Klaudia
71. Pilch Miłosz
72. Piwowar Monika
73. Pocztowski Krzysztof
74. Polak Aleksandra
75. Polanek Katarzyna
76. Polus Zuzanna
77. Półtorak Bartosz
78. Przystał Kamil
79. Przystał Karolina
80. Pszczoła Iwona
81. Respondek Natalia
82. Schabowicz Daria
83. Serwin Magdalena
84. Sowa Wiktoria
85. Sowińska Gabriela
86. Stanek Wojciech
87. Stawowy Anna
88. Sumera Aleksandra
89. Śliwa Karolina
90. Śpiewak Julia
91. Warchał Wiktoria
92. Widlarz Wiktoria
93. Wilczak Tomasz
94. Ziemla Wiktoria
95. Żurek Natalia
96. Żydek Szymon

Lista osób rezerwowych zakwalifikowanych na Kurs Prawa jazdy kat. B (rekrutacja IX/X 2018r.)

Lp. Nazwisko i imię
1. Lenik Dominik
2. Bury Daniel
3. Tłomak Piotr
4. Rokowska Iwona
5. Targosz Maja
6. Moskała Żaneta
7. Krystian Jakub
8. Bizoń Magdalena
9. Kotecka Dominika
10. Knapczyk Kacper
11. Mrowiec Katarzyna
12. Żydek Alina
13. Pindel Maria
14. Grych Weronika
15. Zajda Mariusz
16. Płonka Sabina
17. Stuglik Maria
18. Polak Natalia
19. Krystian Paulina
20. Jones Ignacy
21. Zyśk Wiktoria
22. Franaszek Daria
23. Harmata Magdalena
24. Walus Wojciech
25. Zalesiński Kamil
26. Trąbka Agnieszka
27. Zamorska Sandra
28. Pasterak Dawid
29. Nowakowski Maciej
30. Mruczek Emilia
31. Chrapek Jan
32. Janik Nikodem
33. Stuglik Maciej
34. Sarapata Daniel
35. Toczek Kamil
36. Kubik Rafał
37. Stanowski Kacper

 

 

 


ckz d

 

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenie: Rekrutacja na staże zawodowe


UWAGA !!!

Od dnia 21.04.2020r. do odwołania
wejście do budynku szkoły od strony kompleksu sportowego
(wejście ewakuacyjne) przez parking od ul. Wojska Polskiego.


Informacja o wynikach przeprowadzonego naboru

na wolne stanowisko GŁÓWNY KSIĘGOWY w CKZiU Nr 1 w Wadowicach
z dnia 02.04.2020r.
 

Szczegóły pod adresem

https://bip.malopolska.pl/ckziu1wadowice,a,1748317,informacja-o-wynikach-przeprowadzonego-naboru-na-wolne-stanowisko-glowny-ksiegowy-w-ckziu-nr-1-w-wad.html

 Zarządzenie Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 do uczniów, rodziców i nauczycieli w sprawie organizacji nauki zdalnej w okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020r.


Wsparcie psychologiczno – pedagogiczne


Od 16 marca do odwołania szkoła zamknięta!

Obsługa petentów zewnętrznych jest możliwa
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (33 82 341 86)


Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

 

 

 

bip

Karta Szkolna

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (czerwiec 2020)