uczniowie szkoły

ckz g

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie Kuchnie świata

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bobak Dominika

2

Kaletka Dominika

3

Kołaczyk Nikola

4

Markiewicz Kamila

5

Oleksy Aleksander

6

Samolewicz Julia

7

Socała Natalia

8

Szewczyk Katarzyna

9

Tatar Tamara

10

Żydek Klaudia

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie baristy

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bednarz Karolina

2

Byrska Barbara

3

Dobosz Patrycja

4

Dyrga Kinga

5

Grzesiek Piotr

6

Iwaszko Natalia

7

Karamańska Karolina

8

Kasperek Kacper

9

Kocemba Justyna

10

Książek Karolina

11

Kubas Katarzyna

12

Lurka Emilia

13

Maciejczyk Maria

14

Mamcarczyk Magdalena

15

Mydlarz Karolina

16

Osowska Patrycja

17

Paleczna Żaneta

18

Pawela Karina

19

Pułka Karol

20

Radwański Jakub

21

Sikorska Gabriela

22

Skrzyńska Patrycja

23

Srokosz Monika

24

Suchyta Edyta

25

Świetlik Natalia

26

Wajdzik Anna

27

Wojewodzic Adrian

28

Wolas Martyna

29

Sikora Weronika

30

Socha Małgorzata

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie barmańskim i sommelierstwie

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bartoszek Dominika

2

Bartyzel Arkadiusz

3

Batko Maciej

4

Brusik Julita

5

Całus Jacek

6

Ferenc Mikołaj

7

Filek Karolina

8

Frejc Agnieszka

9

Gibas Agnieszka

10

Gnojek Justyna

11

Gozdek Patrycja

12

Górecka Ewelina

13

Handerska Karolina

14

Kamińska Aleksandra

15

Kapuścińska Patrycja

16

Kliś Daniel

17

Kościelniak Marcelina

18

Kubasiak Patryk

19

Kurowska Anna

20

Leja Paulina

21

Lenart Oliwia

22

Mlost Alicja

23

Nalborczyk Adrianna

24

Ogarek Katarzyna

25

Ogiegło Dominika

26

Opalińska Katarzyna

27

Pamuła Kinga

28

Pawlik Dominika

29

Pietras Aleksandra

30

Pocztowski Piotr

31

Porębska Paulina

32

Pułka Anna

33

Sermak Monika

34

Starowicz Monika

35

Stybak Joanna

36

Szafraniec Julia

37

Szewczyk Martyna

38

Szydłowska Marzena

39

Tatar Magdalena

40

Tomczykiewicz Anna

41

Uniwersał Renata

42

Urban Agnieszka

43

Węgrzyn Patrycja

44

Wołoch Angelika

45

Wróbel Marcin

46

Zając Aleksandra

47

Załuski Mateusz

48

Ziemla Anna

Lista rezerwowa

Lp.

Nazwisko i imię

1

Grudniewicz Adrian

2

Bąk Jarosław

3

Machaczka Kamil

4

Balak Michał

5

Walus Wojciech

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie carvingu

Lp.

Nazwisko i imię

1

Koim Justyna

2

Moskała Martyna

3

Trzebuniak Marcin

4

Wyka Paulina

5

Wanat Weronika

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie kasjera złotówkowo - walutowego

Lp.

Nazwisko i imię

1

Cholewka Marcelina

2

Cichosz Marcelina

3

Cora Marzena

4

Guzdek Aleksandra

5

Jarosz Karolina

6

Maciaś Bartosz

7

Madeja Kamila

8

Mżyk Izabela

9

Nogala Jowita

10

Woźniak Natalia

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie obsługi kasy fiskalnej

Lp.

Nazwisko i imię

1

Guzdek Karolina

2

Jarosz Karolina

3

Kamińska Angelika

4

Kapera Marcin

5

Kłaput Justyna

6

Lenik Mikołaj

7

Liszkiewicz Dominika

8

Maciaś Bartosz

9

Mazgaj Magdalena

10

Mikołajczyk Patrycja

11

Mojska Paulina

12

Nogala Jowita

13

Ogórek Alina

14

Pajorska Marta

15

Paluchowska Klaudia

16

Płonka Alicja

17

Rokowski Adrian

18

Skrzypczak Katarzyna

19

Srokosz Patrycja

20

Tran Ngoc Bożena

21

Wiśniewska Wiktoria

22

Woźniak Karolina

23

Zając Monika

Lista rezerwowa:

Lp.

Nazwisko i imię

1

Nowak Wiktoria

2

Moskwa Natalia

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie kelnerskim

Lp.

Nazwisko i imię

1

Biernat Sylwia

2

Byrski Karol

3

Chojna Natalia

4

Dyrga Kinga

5

Gozdek Patrycja

6

Gracjasz Gabriela

7

Grzesiek Piotr

8

Hajost Monika

9

Koniarz Sandra

10

Kasperek Kacper

11

Kołaczyk Nikola

12

Kubas Katarzyna

13

Leja Barbara

14

Leja Paulina

15

Maciejczyk Maria

16

Makówka Ewelina

17

Makówka Iwona

18

Mamcarczyk Magdalena

19

Markiewicz Agnieszka

20

Markiewicz Kamila

21

Mlost Alicja

22

Nicieja Magdalena

23

Nizio Barbara

24

Pająk Natalia

25

Pamuła Kinga

26

Pawłowska Aleksandra

27

Pieciukonis Michał

28

Pieczara Filip

29

Piotrowska Marcelina

30

Pułka Karol

31

Szafraniec Julia

32

Szczygieł Dominika

33

Szydłowska Patrycja

34

Wajdzik Anna

35

Wanat Weronika

36

Wolas Martyna

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie obsługi systemu rezerwacji turystycznej i informacji turystycznej

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bożek Magdalena

2

Kasiarz Karolina

3

Kasiarz Magdalena

4

Kawiak Adrian

5

Korzeniowska Klaudia

6

Kościelniak Patrycja

7

Kowalczyk Klaudia

8

Kruk Natalia

9

Lenik Mikołaj

10

Lipka Dominika

11

Liszkiewicz Dominika

12

Łojek Dominika

13

Mojska Paulina

14

Moskała Katarzyna

15

Moskała Klaudia

16

Nowak Angelina

17

Pająk Ilona

18

Pająk Klaudia

19

Pajorska Marta

20

Paluchowska Klaudia

21

Pękala Iwona

22

Prochownik Karolina

23

Rychlik Angelika

24

Sekuła Weronika

25

Sowa Wiktoria

26

Surówka Monika

27

Ustupska Emilia

28

Woźniak Karolina

Lista rezerwowych

Lp.

Nazwisko i imię

1

Kurzydło Natalia

2

Stuglik Paulina

3

Ryłko Karolina

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie sztuki cukierniczej

Lp.

Nazwisko i imię

1

Adamus Aleksndra

2

Biernat Sylwia

3

Droździk Paulina

4

Gawron Aleksandra

5

Gracjasz Gabriela

6

Hajost Monika

7

Leja Barbara

8

Łukańko Agnieszka

9

Momot Agnieszka

10

Nicieja Magdalena

11

Nowak Magdalena

12

Ogrodnik Jakub

13

Pomietło Joanna

14

Rzepka Ewelina

15

Stanek Alicja

16

Sularz Karol

17

Ściera Karolina

18

Warzecha Maria

19

Wójtowicz Zuzanna

 


Mentor zawodowy
Ewelina Wiercimak

Wadowice, 04.10.2017r.

Biernat Sylwia

Byrski Karol

Chojna Natalia

Dyrga Kinga

Gozdek Patrycja

Gracjasz Gabriela

Grzesiek Piotr

Hajost Monika

Koniarz Sandra

Kasperek Kacper

Kołaczyk Nikola

Kubas Katarzyna

Leja Barbara

Leja Paulina

Maciejczyk Maria

Makówka Ewelina

Makówka Iwona

Mamcarczyk Magdalena

Markiewicz Agnieszka

Markiewicz Kamila

Mlost Alicja

Nicieja Magdalena

Nizio Barbara

Pająk Natalia

Pamuła Kinga

Pawłowska Aleksandra

Pieciukonis Michał

Pieczara Filip

Piotrowska Marcelina

Pułka Karol

Szafraniec Julia

Szczygieł Dominika

Szydłowska Patrycja

Wajdzik Anna

Wanat Weronika

Wolas Martyna


ckz d

 

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenie: Rekrutacja na staże zawodowe


UWAGA !!!

Od dnia 21.04.2020r. do odwołania
wejście do budynku szkoły od strony kompleksu sportowego
(wejście ewakuacyjne) przez parking od ul. Wojska Polskiego.


Informacja o wynikach przeprowadzonego naboru

na wolne stanowisko GŁÓWNY KSIĘGOWY w CKZiU Nr 1 w Wadowicach
z dnia 02.04.2020r.
 

Szczegóły pod adresem

https://bip.malopolska.pl/ckziu1wadowice,a,1748317,informacja-o-wynikach-przeprowadzonego-naboru-na-wolne-stanowisko-glowny-ksiegowy-w-ckziu-nr-1-w-wad.html

 Zarządzenie Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 do uczniów, rodziców i nauczycieli w sprawie organizacji nauki zdalnej w okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020r.


Wsparcie psychologiczno – pedagogiczne


Od 16 marca do odwołania szkoła zamknięta!

Obsługa petentów zewnętrznych jest możliwa
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (33 82 341 86)


Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

 

 

 

bip

Karta Szkolna

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (czerwiec 2020)