uczniowie szkoły

rodzice m

Drogi Uczniu! Droga Uczennico! 

Za nami bardzo trudny czas nauki zdalnej. Nie widzieliśmy się kilka miesięcy. 

Po tak długim czasie cieszę się, że znowu będziemy mogli się spotkać na szkolnym korytarzu czy podczas lekcji. 

Przed Tobą nowe, stare wyzwania. Wcześniejsze wstawanie, ubieranie się, dbanie o swój wygląd, planowanie dnia. Wróci pośpiech i zabieganie. Bądź gotowy na to, że pierwsze dni mogą być dla Ciebie trudne, dziwne. Potrzebujesz czasu, aby na nowo oswoić się ze szkołą, wyzwaniami. Może się okazać, że pierwsze dni nie będą takie jak sobie wyobrażamy. Przez wiele miesięcy zmieniłeś się Ty, rówieśnicy, nauczyciele. Wszyscy wracamy z większym doświadczeniem. Staraj się szanować emocje i odczucia tych, którym będzie trudno. Normlanym jest odczuwanie lęku, smutku. Każdy z nas ma prawo być sobą, Ty także. Bądź życzliwy i wyrozumiały dla innych. Nie zapomnij, że dla nas wszystkich to trudny czas powrotu. 

szkola

pozegnanie

Wiwat Maj, Trzeci Maj!

Sejm Czteroletni w 1791 roku przyjął ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 Maja.
Była ogromnym osiągnięciem i wprowadziła wiele korzystnych zmian dla narodu, mimo że obowiązywała tylko przez 14 miesięcy.

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja zamieszczam fragment książki pt. "Historya Polski" (wydanej we Lwowie w 1902 roku)

Nadeszła właśnie chwila, gdy nasza czteroletnia podróż dobiega końca.Dzisiaj zaczynamy kolejny etap swojego życia, a każdy z nas wybiera własną drogę.

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy nauczyciele!

Składamy podziękowania za to, że nauczyliście nas, jak żyć i wykorzystywać własne zdolności.. Dziękując, życzymy również Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Dnia 28 kwietna 2021 roku w naszej szkole odbył się, wewnątrzszkolny konkurs cukierniczy „Magia i czar wielkanocy” zorganizowany przez nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów tradycyjnymi wielkanocnymi wyrobami cukierniczymi w nowoczesnym wydaniu; doskonalenie umiejętności, rozbudzenie inicjatywy, rozwijanie własnych pasji oraz pomysłowości poprzez przygotowanie wyrobów cukierniczych podczas konkursu w szkole, pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią.

zarzadzenie

  • Dyrektor
  • list_1
  • list_2

Simple Image Gallery Extended

W dniu 28.04.2021r. odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.

W konkursie udział wzięło 23 uczniów. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na temat krajów niemieckojęzycznych.

Uczniowie rozwiązywali test online na platformie Quizizz.

zbiorka m

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji