uczniowie szkoły

Aleksandra i Karolina reprezentowały „hotelarza” podczas etapu okręgowego XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Zmagania odbyły się 4 stycznia 2022 r. w Myślenicach. Tematem przewodnim tej edycji olimpiady są „Trendy w polskiej gastronomii hotelowej”.

Aleksandra, uczennica klasy 3t, z sukcesem przebrnęła przez ten etap i uzyskała 20 wynik w kraju zapewniła sobie udział w etapie centralnym, który odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Bydgoszczy. Nasza szkoła już po raz dwunasty będzie uczestniczyć w finale. Organizatorem konkursu jest Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy.

Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, szkolne koło PCK we współpracy z pedagogami szkolnymi przeprowadziło zbiórkę żywności dla osób najbardziej potrzebujących z naszego szkolnego otoczenia. Zbieraliśmy: makarony, kasze, kawę, herbatę, słodycze…. Udało się przygotować 10 paczek, którymi zostali obdarowani uczniowie i ich rodziny. Dziękujemy wszystkim o wielkim sercu, którzy włączyli się w akcję pomocy.

Pedagodzy i opiekunowie szkolnego Koła PCK

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Simple Image Gallery Extended

Rekrutacja na kursy zawodowe dla nauczycieli przedmiotów zawodowych - kurs operatora drona

Rekrutacja na zajęcia przygotowujące do matury z matematyki w klasie IV

Rekrutacja dodatkowa na kursy zawodowe

Rekrutacja na kursy zawodowe

Zarządzenie Dyrektora CKZiU Nr 1 w sprawie organizacji egzaminu zawodowego (PDF).

logo

 

 

Złote Szkoły NBP to ogólnopolski program skierowany do środowisk szkolnych. Jego ideą jest aktywizowanie nauczycieli i uczniów do podejmowania działań kształtujących kompetencje ekonomiczne.

 

 

 

  • 1
  • 2

Simple Image Gallery Extended

15 grudnia 2021 roku w Liceum Ogólnokształcącym Andrychowie odbył się Powiatowy Konkurs Geograficzny. Obejmował on wiedzę z geografii fizycznej na poziomie rozszerzonym oraz znajomość mapy. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic: Weronika Korzeniowska 4h, Marcelina Szymańska 4h, Maria Polanek 4a, Lidia Włoch 3m oraz Martyna Wojnowska 3a. Nad przygotowaniem do konkursu czuwały panie Elżbieta Paluchowska i Teresa Wadas.

Konkurs zakończył się dla nas sukcesem:

1 miejsce zdobyła Lidia Włoch
3 miejsce zdobyła Maria Polanek

Obchodzony corocznie również na terenie naszej szkoły. W tym roku szkolnym przygotowana została audycja przedstawiona przez radiowęzeł, która odpowiedziała na najważniejsze kwestie związane z zakażeniem i chorobą, m.in.: jakimi drogami dochodzi do zakażenia? Jak nie można się zakazić? Gdzie można wykonać test na HIV? Audycję poprowadzili uczniowie z klasy 3w pod opieką p. Kariny Stanaszek-Góry. Na parterze szkoły, obok gazetki informującej o akcji wystawione zostały ulotki i książeczki do zabrania w celu podniesienia świadomości młodzieży nt. zakażenia HIV i choroby AIDS.

Akcja – Maraton RKO – Resuscytacji Krążeniowo-Oddechowej na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach trwała w godzinach 8.00 – 15.00. Polegała ona na nieprzerwanym uciskaniu klatki piersiowej. Wzięło w niej udział 205 uczniów z 12 klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych zarówno liceum i technikum. Akcja została zorganizowana przez Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krakowie z okazji obchodów Światowego Dnia Przywracania Czynności Serca z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji.

 

Rekrutacja uzupełniająca na kurs zawodowy

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

Złote Szkoły NBP

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (25 styczeń 2022)