uczniowie szkoły

Rodzice uczniów spotykają się z wychowawcą klasy w podziale na dwie grupy zgodnie z listą alfabetyczną zamieszczoną poniżej

Ze względu na potrzebę dezynfekcji pomieszczeń, wychowawca przechodzi do wskazanej sali. 

Rodzice proszeni są o dostarczenie wszelkich brakujących dokumentów uczniów (kart informacyjnych z danymi, zdjęć, zaświadczeń lekarskich).

Klasa Wychowawca  godzina sala
LO – klasa socjalna
1j/1 mgr Anna Kotowiecka-Wcisło 16.00 101
1j/2   17.00 102
LO - klasa europejska
1m/1 mgr Joanna Gołuchowska 16.00 104
1m/2   17.00 115
Technikum - technik ekonomista
1a/1 mgr Anna Bieniek 16.00 202
1a/2   17.00 219
Technikum - technik handlowiec + technik hotelarstwa
1ch/1 mgr Anna Malczyk 16.00 205
1ch/2   17.00 206
Technikum  - technik żywienia i usług gastronomicznych
1g/1 mgr inż. Ewa Cholewa 16.00 002
1g/2   17.00 003
Technikum - technik reklamy
1i/1 mgr Barbara Popek 16.00 9
1i/2   17.00 13
Branżowa Szkoła I Stopnia
1kp/k - kucharz mgr Rafał Zaremba 16.00 110
1kp/p - cukiernik   17.00 209

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 16:00 sala 101
Klasa 1j 
Wychowawca: mgr Anna Kotowiecka - Wcisło

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Adamczyk Marlena Barbara
2. Chmiel Alicja
3. Cycoń Wiktoria
4. Domagała Magda Weronika
5. Dziedzic Maria Jadwiga
6. Faber Liwia Magdalena
7. Janik Oliwia
8. Jarosz Krzysztof
9. Klimasara Julia Teresa
10. Klimek Karolina Agnieszka
11. Kolber Martyna Helena
12. Konieczny Wiktoria
13. Kozieł Weronika Emilia
14. Kruk Julia Patrycja
15. Kwaczała Linda

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 17:00 sala 102
Klasa 1j 
Wychowawca: mgr Anna Kotowiecka - Wcisło

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Łopatecka Emilia Wiktoria
2. Maślona Małgorzata
3. Matuśniak Kinga Elżbieta
4. Mika Angelika
5. Muszyńska Aleksandra Natalia
6. Orkisz Martyna Julia
7. Płonka Patrycja
8. Potoczny Zofia Elżbieta
9. Rogalewska Emilia
10. Salamon Julia Marzena
11. Ścigalska Aleksandra
12. Talaga Weronika Anna
13. Warchał Kinga
14. Wojnowska Gabriela
15. Żak Patrycja Krystyna

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 16:00 sala 104
Klasa 1m
Wychowawca: mgr Joanna Gołuchowska

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Bargiel Oliwia
2. Bizoń Kacper Dominik
3. Bucki Patryk Mikołaj
4. Byrska Patrycja
5. Chwała Patrycja Karolina
6. Fuczek Amanda
7. Gworek Paulina Dominik
8. Jończy Karol
9. Karamańska Karolina Gabriela
10. Kaszycki Jakub Tadeusz
11. Koziołek Nikola Barbara
12. Król Kacper Stanisław
13. Kruszecka Emilia Irena
14. Malisiewicz Julia
15. Nowak Marianna

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 17:00 sala 115
Klasa 1m
Wychowawca: mgr Joanna Gołuchowska

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Orawiec Zuzanna
2. Piwowarczyk Nikola
3. Radziejewska Amelia
4. Serwin Julia
5. Sieczka Emilia
6. Sitko Patrycja
7. Siwek Antoni
8. Studnicki Konrad
9. Stuglik Martyna
10. Szota Alicja
11. Targosz Patrycja Karolina
12. Wacław Jakub
13. Żak Klaudia

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 16:00 sala 202
Klasa 1a
Wychowawca: mgr Anna Bieniek

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Adamczyk Eliza Faustyna
2. Bańdura Magdalena
3. Bydłoń Roman
4. Dubel Dominik Filip
5. Elżbieciak Wiktoria Karolina
6. Estal Krystian
7. Figa Oskar
8. Gołuchowski Jakub
9. Graca Julia
10. Jucha Patrycja
11. Kołek Natalia Oliwia
12. Konopka Kacper
13. Korzeniowska Barbara Joanna
14. Maj Anna
15. Michalak Weronika

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 17:00 sala 219
Klasa 1a
Wychowawca: mgr Anna Bieniek

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Pasternak Bartosz
2. Prochownik Anna
3. Serwin Kacper
4. Serwin Kacper
5. Sobota Magdalena
6. Sobota Paulina
7. Stokłosa Radosław Paweł
8. Stolarczyk Zuzanna
9. Stuglik Joanna
10. Ślęzak Patryk Adam
11. Ślusarz Kewin
12. Świątek Bartłomiej
13. Wójs Miłosz

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 16:00 sala 205
Klasa 1ch/c-technik handlowiec
Wychowawca: mgr Anna Malczyk

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Bachleda-Wala Ewelina Anna
2. Bizoń Daria Teresa
3. Gracyasz Julia
4. Iwaszko Weronika
5. Jacosek Anna
6. Koczur Daria
7. Kolasa Szymon
8. Morek Kacper
9. Ogiegło Amelia Lilianna
10. Palichleb Wiktoria
11. Romańczyk Julia
12. Ryba Dawid
13. Trzpiot Dominika Maria
14. Twardosz Izabela
15. Żyła Karol

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 17:00 sala 206
Klasa 1ch/h-technik hotelarstwa
Wychowawca: mgr Anna Malczyk

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Antosz Martyna
2. Baczyńska Magdalena
3. Choczyńska Klaudia Maria
4. Domagała Patrycja
5. Gierek Natalia
6. Kusina Sylwia
7. Marczyńska Milena
8. Pająk Zuzanna
9. Paździora Piotr
10. Ramza Justyna
11. Rusinek Weronika
12. Trzcińska Karolina
13. Węglarz Kinga Helena
14. Woźniak Zuzanna
15. Żak Julia

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 16:00 sala 002
Klasa 1g
Wychowawca: mgr inż. Ewa Cholewa

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Bałys Nikodem
2. Banaś Marlena
3. Biczak Karolina
4. Borończyk Oskar
5. Galas Martyna Kinga
6. Gałuszka Damian
7. Harmata Emilia
8. Kliś Kinga
9. Koczur Oliwia
10. Kozina Katarzyna
11. Książek Agnieszka
12. Kucharska Julia Weronika
13. Maciejczyk Paweł
14. Mrzygłód Natalia

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 17:00 sala 003
Klasa 1g
Wychowawca: mgr inż. Ewa Cholewa

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Nguyen Oliwia
2. Nowakowska Gabriela
3. Pasieka Oliwia Dominika
4. Pyrek Karolina
5. Rapacz Justyna
6. Rychlik Bartosz
7. Skowron Karol
8. Stachowska Klaudia
9. Szewczyk Zuzanna Weronika
10. Szklarek Aleksandra
11. Tarasin Karolina
12. Wojtunik Nikodem
13. Wojtyła Kacper
14. Zaripboeva Sevinchoy
15. Zawiła Patrycja

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 16:00 sala 9
Klasa 1i
Wychowawca: mgr Barbara Popek

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Banaś Weronika
2. Bucka Weronika
3. Cibor Borys
4. Drzyżdżyk Jakub
5. Dziedzic Julia
6. Frączek Julia
7. Górowska Martyna
8. Hoły Natalia
9. Kaczmarczyk Jakub
10. Kasiarz Martyna
11. Koźbiał Jakub
12. Kubera Kacper
13. Kula Szymon
14. Łączniak Justyna
15. Malinowska Nikola

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 17:00 sala 13
Klasa 1i
Wychowawca: mgr Barbara Popek

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Markiewicz Daria
2. Medoń Martyna
3. Mieszczak Julia
4. Pilch Martyna Felicja
5. Piórek Maja
6. Polak Kacper
7. Pułka Anna
8. Romański Kacper
9. Srokosz Kinga
10. Stawowy Julia
11. Stuglik Paulina
12. Tomczyszyn Emilia
13. Wójsik Wiktor
14. Wyrobisz Aleksandra
15. Zaczyńska Angelika

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 16:00 sala 110
Klasa 1kp/k - Kucharz
Wychowawca: mgr Rafał Zaremba

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Banaś Michał
2. Bartnik Klaudia
3. Boba Adrian
4. Borowy Magdalena
5. Buda Aleksandra
6. Jerdanek Jakub
7. Jędroszak Paweł
8. Kędziora Zbigniew
9. Ochman Nikodem
10. Pochopień Szymon
11. Trestka Piotr
12. Warchał Jakub
13. Wider Dawid Kamil
14. Wyka Iza Nikoleta
15. Zając Nikola Kamila

Zebranie rodziców w dn. 28.08.2020r.
godz. 17:00 sala 209
Klasa 1kp/k - Kucharz
Wychowawca: mgr Rafał Zaremba

Lp. Nazwisko i imiona ucznia
1. Bafia Karolina
2. Baron Szymon
3. Chmura Anita
4. Frączek Daria
5. Gołba Magdalena Monika
6. Machniak Aleksandra
7. Mikołajczyk Magdalena
8. Mirocha Katarzyna
9. Mozgała Natalia
10. Mrajca Joanna
11. Orgal Dawid
12. Piątek Wiktoria
13. Plutecka Patrycja Jadwiga
14. Smaza Julia
15. Wójtowicz Monika

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

tablica malopolska

covid19

akcja

  ■    Plan lekcji (21 wrzesień 2020)