uczniowie szkoły

,,Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela."

Jan Paweł II

Dnia 18.10.2013 roku osiem uczennic Naszej szkoły (Kurzyniec Aneta, Wilk Sylwia, Matyjasik Ewelina, Kamila Pytel, Moskała Gabriela, Góra Aleksandra, Latocha Katarzyna, Ślagor Małgorzata) wraz z opiekunką Panią Elżbietą Mamcarczyk udało się do DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ (DPS) prowadzonym przez Siostry Rodziny Nazaretu mieszczącego się przy Ulicy Lwowskiej w Wadowicach w celu dobrowolnej pomocy mieszkankom tegoż Domu.

Na miejscu poznałyśmy Siostry prowadzące Dom ,a następnie podpisałyśmy porozumienia dotyczące naszej współpracy z DPS.W trakcie spotkania miałyśmy możliwość przypisania się do określonej grupy wiekowej , którą chciałybyśmy się "zajmować".

Cieszymy się bardzo, że również w tym roku szkolnym możemy pomóc Siostrom w opiece nad mieszkankami Domu. Chcemy podopiecznym Domu pomagać w różnych czynnościach, wspierać je, wywierać uśmiech na ich twarzach, po prostu spędzać z nimi czas.

Uśmiechnięte i gotowe zaczynamy naszą pracę ;)

Wolontariuszki:
Sylwia Wilk
Ewelina Matyjasik

Jesteśmy bardzo wdzięczne Naszej Pani Opiekun która razem z Nami, cieszy się z niesienia pomocy ,osobą które jej najbardizej potrzebują.

  • P1070778
  • P1070779
  • P1070780
  • P1070781
  • PICT2187
  • PICT2192

Simple Image Gallery Extended

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

Złote Szkoły NBP

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (25 styczeń 2022)