uczniowie szkoły

W dniach24-25 marca 2021 roku uczniowie naszej szkoły z klasy 3a technikum ekonomicznego w składzie: Emilia Góral, Klaudia Szlachta, Julia Kacprzak, Ewelina Odorowska, Filip Hardek oraz Konrad Hojny brali udział w konkursie na najlepszą innowację finansową w ramach Global Money Week- Światowego Tygodnia Pieniądza.

Wydarzenie było organizowane przez organizację JA Europe oraz Bank Mitsubishi w Tokio(MUFG)i uczestniczyło w nim ponad 70uczniów i studentówz całego świata. Ta światowa inicjatywa odbyła się na platformie ZOOM pod hasłem „Time ismoney-Invest in yourfuture”.

Nasi uczniowie utworzyli zespół Young &Ambitious i przez dwa dni opracowywali casestudy- innowacyjny produkt/usługę, która miała nauczyć młodych ludzi zarządzać finansami. Praca zespołu odbywała się pod opieką przydzielonego do każdej grupy mentora. Uczniowie prezentowali swoje pomysły przed kapitułą konkursową w języku angielskim. Udział w wydarzeniu był dla uczniów nowym doświadczeniem w tworzeniu zadania biznesowego, pracy pod presją czasu, sprawdzeniem siebie we współpracy z nowymi ludźmi i doskonaleniemumiejętności językowych.

Opiekunowie: Monika Wanat i Karolina Żmuda

 

  • zdjecie 1
  • zdjecie 2
  • zdjecie 3
  • zdjecie 4

Simple Image Gallery Extended

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (9 wrzesień 2021)