uczniowie szkoły

pip

Konkurs dla młodzieży ponadgimnazjalnej z wiedzy z zakresu prawa pracy organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej. W konkursie biorą udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, przygotowując się do konkursu podczas lekcji „Kultura bezpieczeństwa”, organizowanymi wspólnie z inspektorami pracy.

Po etapie szkolnym szkoły zgłaszały dwóch uczniów do etapu regionalnego. W tegorocznej edycji konkursu wystartowała rekordowa liczba uczestników - 85 osób z 43 małopolskich szkół. Konkurs regionalny odbył się 12 grudnia 2018 r. w Hotelu Best Western Premier w Krakowie.

W I etapie uczniowie mieli do rozwiązania test złożony z 35 pytań z zakresu prawa pracy i bhp. Nad przebiegiem konkursu czuwała Okręgowa Komisja Konkursowa - pracownicy sekcji prewencji i promocji OIP w Krakowie.

Nasze Centrum reprezentowały dwie uczennice Karolina z 2a w zawodzie technik ekonomista i Magdalena z kl. 4a również w zawodzie technik ekonomista. Uczennice wykazała się bardzo dużym poziomem wiedzy i orientacji w tematach związanych z prawem pracy, o czym świadczy fakt, iż do dodatkowego etapu ustnego przeszły w gronie 24 osób, które bezbłędnie rozwiązały test.

W II etapie konkursu uczennice odpowiadały na wylosowane pytania z zakresu prawa pracy i bhp. Wypowiedzi oceniała Okręgowa Komisja Konkursowa w składzie: Anna Szczapa - Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy w Krakowie (przewodnicząca komisji), nadinspektor pracy Artur Samek, inspektor pracy Magdalena Gaweł, starszy inspektor pracy specjalista Bogdan Salawa, starszy inspektor pracy główny specjalista Paweł Wieczorek, inspektor pracy Zbigniew Zych, starszy specjalista Anna Majerek, starszy specjalista Maciej Pęcak, starszy specjalista Wiesław Owsiński, młodszy specjalista Andrzej Rek- sekretarz komisji.

Mimo, że do etapu centralnego naszym uczennicom nie udało się zakwalifikować, należy podkreślić fakt, iż na etapie regionalnym znalazły się w gronie 24 osób najlepszych
w województwie małopolskim.

Gratulujemy!

P1180300

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

OGŁOSZENIE!!!
 
W dniu 16.08.2019r. (piątek) szkoła zamknięta. 
 

 
 OGŁOSZENIE!!!

Spotkanie Rodziców kandydatów przyjętych do klas pierwszych
na rok szkolny 2019/2020
z Dyrektorem Centrum i Wychowawcą odbędzie się
w dniu 29.08.2019 r. o godz. 15.30!
                                                                          Zapraszamy


UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem schodów zewnętrznych wejście do budynku szkoły od strony boisk szkolnych.


 OGŁOSZENIE

Czas pracy sekretariatu szkoły w okresie wakacji:

W dniach od 15.07.2019r. do 19.07.2019r.
oraz od 19.08.2019r. do 31.08.2019r.
sekretariat czynny od godz. 8.00 do 14.00

UWAGA!
W dniach od 22.07.2019r. do 16.08.2019r.  sekretariat nieczynny.

 

List do Rodziców dotyczący bezpieczeństwa uczniów

bip

Karta Szkolna

tablica malopolska

  ■    Plan lekcji (maj 2019)

Przydatne linki