uczniowie szkoły

Drogi Uczniu! Droga Uczennico! 

Za nami bardzo trudny czas nauki zdalnej. Nie widzieliśmy się kilka miesięcy. 

Po tak długim czasie cieszę się, że znowu będziemy mogli się spotkać na szkolnym korytarzu czy podczas lekcji. 

Przed Tobą nowe, stare wyzwania. Wcześniejsze wstawanie, ubieranie się, dbanie o swój wygląd, planowanie dnia. Wróci pośpiech i zabieganie. Bądź gotowy na to, że pierwsze dni mogą być dla Ciebie trudne, dziwne. Potrzebujesz czasu, aby na nowo oswoić się ze szkołą, wyzwaniami. Może się okazać, że pierwsze dni nie będą takie jak sobie wyobrażamy. Przez wiele miesięcy zmieniłeś się Ty, rówieśnicy, nauczyciele. Wszyscy wracamy z większym doświadczeniem. Staraj się szanować emocje i odczucia tych, którym będzie trudno. Normlanym jest odczuwanie lęku, smutku. Każdy z nas ma prawo być sobą, Ty także. Bądź życzliwy i wyrozumiały dla innych. Nie zapomnij, że dla nas wszystkich to trudny czas powrotu. 

Zaplanuj swój dzień, poszczególne aktywności w pierwszych tygodniach. Plan może okazać się niezwykle przydatny. Trzeba na nowo przestawić się na tory nauki w szkole. Planowanie pozwoli zachować Ci poczucie kontroli nad tym, czego doświadczasz i pozwoli na nowo zmierzyć się z wyzwaniami. 

Nasza szkoła zaangażowała się w kampanię „Tydzień ulgi” To czas bez sprawdzianów, kartkówek. To czas na ponowną integrację z rówieśnikami i nauczycielami. 

Jeśli powrót do szkoły jest dla Ciebie trudny, przeżywasz wiele emocji, niepokojów, podziel się nimi z rodzicami, zaufanymi rówieśnikami, wychowawcą. Pamiętaj, że w szkole czeka na Ciebie pedagog szkolny, który wesprze Cię i pomoże odnaleźć równowagę. 

Czekamy na Ciebie.

Do zobaczenia twarzą w twarz!

Pedagożki Magda i Klaudia

video icon png Zapraszamy także do obejrzenia filmu: POWRÓT DO SZKOŁY./A.J./

powrot do nauki

plakat ULGA

 

 

 

Drogi Uczniu! Droga Uczennico!

 

Za nami bardzo trudny czas nauki zdalnej. Nie widzieliśmy się kilka miesięcy.

Po tak długim czasie cieszę się, że znowu będziemy mogli się spotkać na szkolnym korytarzu czy podczas lekcji.

 

Przed Tobą nowe, stare wyzwania. Wcześniejsze wstawanie, ubieranie się, dbanie o swój wygląd, planowanie dnia. Wróci pośpiech i zabieganie. Bądź gotowy na to, że pierwsze dni mogą być dla Ciebie trudne, dziwne. Potrzebujesz czasu, aby na nowo oswoić się ze szkołą, wyzwaniami. Może się okazać, że pierwsze dni nie będą takie jak sobie wyobrażamy. Przez wiele miesięcy zmieniłeś się Ty, rówieśnicy, nauczyciele. Wszyscy wracamy z większym doświadczeniem. Staraj się szanować emocje i odczucia tych, którym będzie trudno. Normlanym jest odczuwanie lęku, smutku. Każdy z nas ma prawo być sobą, Ty także. Bądź życzliwy i wyrozumiały dla innych. Nie zapomnij, że dla nas wszystkich to trudny czas powrotu.

 

Zaplanuj swój dzień, poszczególne aktywności w pierwszych tygodniach. Plan może okazać się niezwykle przydatny. Trzeba na nowo przestawić się na tory nauki w szkole. Planowanie pozwoli zachować Ci poczucie kontroli nad tym, czego doświadczasz i pozwoli na nowo zmierzyć się z wyzwaniami.

Nasza szkoła zaangażowała się w kampanię „Tydzień ulgi” To czas bez sprawdzianów, kartkówek. To czas na ponowną integrację z rówieśnikami                      i nauczycielami.

 

Jeśli powrót do szkoły jest dla Ciebie trudny, przeżywasz wiele emocji, niepokojów, podziel się nimi z rodzicami, zaufanymi rówieśnikami, wychowawcą. Pamiętaj, że w szkole czeka na Ciebie pedagog szkolny, który wesprze Cię i pomoże odnaleźć równowagę.

 

Czekamy na Ciebie.

Do zobaczenia twarzą w twarz!

 

Pedagożki Magda i Klaudia

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji