uczniowie szkoły

Drodzy uczniowie nauczyciele i rodzice

Każdy w swoim życiu doświadcza lepszych lub gorszych momentów. W przypadku trudniejszych chwil niezwykle ważna jest obecność i wsparcie drugiej osoby. Jej brak powoduje zakłócenie poczucia bezpieczeństwa, wzmaga poziom stresu, jest źródłem doświadczenia samotności i zaniżonej samooceny. Brak wsparcia może stać się potencjalnym zalążkiem depresji. Dlatego jeżeli uważasz, że aktualnie jesteś w trudnej sytuacji życiowej i potrzebujesz pomocy skorzystaj z darmowego wsparcia:

Grupa Wsparcia.pl to w pełni darmowy i anonimowy portal dla ludzi szukających pomocy i wzajemnego zrozumienia, Bezpieczna przestrzeń, gdzie wraz z innymi możesz walczyć z depresją, uzależnieniem i innymi życiowymi kryzysami.
Od 1 marca 2021 roku z portalu GrupaWsparcia.pl można korzystać również za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej w systemach Android i IOS.
To kamień milowy w niesieniu pomocy w nowoczesny i niekonwencjonalny sposób. Portal GrupaWsparcia.pl otwarty jest również na niesienie pomocy młodym ludziom wchodzących w dorosłe życie. Do pobrania aplikacji zachęcamy zarówno uczniów, rodziców jak i psychologów szkolnych.

Jak działa grupa wsparcia?

Portal, jak sama nazwa wskazuje umożliwia dołączanie i tworzenie grup wsparcia skupiających ludzi połączonych wspólnym problemem i chęcią radzenia sobie z nim. Platforma GrupaWsparcia.pl dzięki swojej formie daje możliwość podzielenia się własnymi problemami bez względu na porę dnia i miejsce, w którym się znajdujesz – wystarczy Ci dostęp do Internetu. Zawsze możesz dodać wpis na grupie, umieścić własne przemyślenia, sprawdzić swoją historię walki z problemem lub też napisać do wybranej osoby. Dzięki możliwości organizowania spotkań możesz umawiać się z członkami Twojej grupy wsparcia na zaplanowane rozmowy głosowe, które starają się jak najwierniej oddać te odbywane w rzeczywistości. Pamiętaj, kiedy masz wsparcie, żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cię na dno.

grupa1grupa2

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (2 listopad 2021)