uczniowie szkoły

Szanowni Rodzice,

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia edukacji Waszych dzieci w naszej szkole. Dziękujemy Wam za każde dobre słowo, wsparcie i zrozumienie.

Wiemy, że czasy w jakich przyszło nam obecnie funkcjonować są bardzo trudne i stresowe również dla dzieci i młodzieży. To jak będziemy sobie radzić zależy od wielu czynników takich jak umiejętności, predyspozycje, środowisko lokalne, uwarunkowania genetyczne i stopień opanowania technik radzenia sobie ze stresem.

Dlatego też w ostatnich tygodnia pracy psychologiczno – pedagogicznej z maturzystami pragniemy poświęcić czas na tematykę związaną z opanowaniem stresu przed egzaminem oraz wybór dalszej drogi życiowej.

Jeśli zauważycie Państwo, że Wasze dzieci zastanawiają się nad studiami, pracą zawodową, mają trudność w podjęciu decyzji, borykają się z napięciem emocjonalnym, stresem zaproponujcie skorzystanie z naszej oferty wsparcia!

Zapraszamy maturzystów do kontaktu z nami!

Spotkanie można ustalić telefonicznie pod numerem 517 937 799lub poprzez e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Od 22.01.2021 roku został uruchomiony live chat na stronie szkoły, gdzie można anonimowo skontaktować się z pedagogiem szkolnym.

Wszelkie dane do kontaktu znajdziecie Państwo na stronie szkoły www.ckziu1wadowice.pl w zakładce pedagog.

Zapraszamy!

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (2 listopad 2021)