uczniowie szkoły

Drodzy Uczniowie,

w dobie pandemii wszystko wydaje się bardziej skomplikowane niż wcześniej, bardziej nieprzewidywalne i niestety coraz częściej, bardziej przygnębiające. Jedną z najważniejszych trosk w tym trudnym czasie powinna być szczególna dbałość o kondycję psychiczną. Wsparcie, życzliwość, otwartość na drugiego człowieka stały się pożądane bardziej niż kiedykolwiek.

Przedłużająca się nauka zdalna może negatywnie wpływać na Wasze zdrowie psychiczne. Z pewnością jesteście już zmęczeni całą sytuacją…. Brak Wam kontaktu z rówieśnikami. Pewnie odczuwacie wiele frustracji z tym związanych, czasami brak Wam motywacji, do udziału w lekcjach, nie cieszy Was już to, co do tej pory sprawiało Wam radość.Tak naprawdę trudne chwile przeżywamy wszyscy. Nowa organizacja nauki, pracy i życia stanowi nielada wyzwanie.

Pamiętacie „skrzynkę na listy” powieszoną na ścianie, obok gabinetu pedagoga?

W razie potrzeby zawsze mogliście wrzucić do niej anonimowy list, wiedząc, że nie pozostawimy go bez odpowiedzi. Ta skrzynka działa…….nadal możecie z niej korzystać…….

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie ma Was teraz w szkole, a dotarcie do niej może być wyzwaniem. Dalego wychodzimy Wam naprzeciw. Zapraszamy Was do korzystania z pełni anonimowego live chatu, gdzie możecie podzielić się z pedagogiem szkolnym swoimi trudnościami, rozterkami, problemami Postaramy się Was wesprzeć radą i pomocą w każdej sprawie, z którą zwrócicie się do nas.

Live chatu szukajcie na głównej stronie szkoły w zakładce pedagog - prawy dolny róg.
Pozdrawiamy Was serdecznie

Pedagodzy szkolni
Magdalena Matlak
Klaudia Sabuda

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (2 listopad 2021)