uczniowie szkoły

Interaktywny Konkurs „Kahoot z Tischnerem” jest nową formą konkursu języka angielskiego, w którym wykorzystano nowe technologie.

Już po raz trzeci uczniowie szkół ponadpodstawowych powiatu wadowickiego zmierzyli się w tej nowoczesnej rozgrywce z wykorzystaniem platformy Kahoot.

Konkurs cieszył się rekordowym zainteresowaniem ze strony uczniów i nauczycieli, wzięło w nim udział 9 szkół średnich powiatu wadowickiego i aż 269 uczestników.

Organizatorami Konkursu są nauczyciele języka angielskiego w CKZiU Nr 1 w Wadowicach Pani Monika Wanat i Pan Radosław Radwan.

Finał Konkursu odbył się w dniu 29 marca 2021r. Uczestnicy odpowiadali na pytania konkursowe za pomocą urządzeń mobilnych: telefonów i tabletów.Na uzyskane wyniki wpływ miała nie tylko poprawna odpowiedź, ale również refleks.Kahoot generuje kod, dzięki któremu uczniowie na swoich mobilnych urządzeniach udzielali odpowiedzi wybierając odpowiedni kolor. Program podsumowuje każde pytanie ujawniając, ile było poprawnych, a ile błędnych odpowiedzi.

Uczniowie z pełnym zaangażowaniem rozwiązywali zadania, a emocje podczas konkursu sięgały zenitu.

Gamifikacja na zajęciach języka angielskiego to nie tylko świetna rozrywka, ale też znakomita lekcja, która motywuje i rozwija umiejętności uczniów, sprawia, że zajęcia są ekscytujące i wyczekiwane przez uczniów.

Na zakończenie konkursu każdy z graczy otrzymał pamiątkowy Dyplom, natomiast trzy pierwsze miejsca oraz trzy wyróżnienia uhonorowane zostały nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Zwycięzcą Konkursu została uczennica I LO w Andrychowie - Nadia Mikunda wygrywając słuchawki z mikrofonem oraz głośnik mobilny. Drugie miejsce i głośnik otrzymał Jakub Pietrykowski z I LO w Wadowicach, a trzecie miejsce nagrodzone słuchawkami dousznymi i głośnikiem zdobył Kamil Jarkowski- uczeń I LO w Wadowicach.

Wyróżnienia w Konkursie oraz zestaw gadżetów, w tym powerbank, selfie stick, czy smycze do aparatu, otrzymali Wiktoria Biskup - uczennica Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej, Jakub Spisak - uczeń CKZiU Nr 2 w Wadowicach oraz Mateusz Knapik - uczeń CKZiU Nr 1 w Wadowicach.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i udział w Konkursie !

organizator Monika Wanat

 

  • IMG_2523
  • IMG_2525
  • IMG_2631
  • IMG_2633
  • IMG_2942
  • IMG_2943
  • IMG_2944

Simple Image Gallery Extended

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (9 wrzesień 2021)