uczniowie szkoły

W dniu 24.02.2021r w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach po raz kolejny został zorganizowany SALON MATURZYSTÓW.

W tym roku było jednak trochę inaczej……….

Gdyż cała impreza przeniosła się do sieci!!

Tegoroczna edycja odbyła się wirtualnie z wykorzystaniem platformy meet. Salon został tak przygotowany aby w godzinach 9:40-14:00 mogły w nim uczestniczyć całe klasy maturalne- w ramach zajęć szkolnych. W trakcie wykładów maturzyści uzyskali informacje, które już w niedługim czasie staną się dla nich niezbędne.

Przede wszystkim młodzież zapoznała się z ofertą edukacyjną, kierunkami kształcenia oraz zasadami rekrutacji na studia. Miała również możliwość kierowania bezpośrednich pytań do specjalistów reprezentujących poszczególne Uczelnie - zawsze otrzymując wyczerpującą odpowiedź.

Śmiało można stwierdzić, że maturzyści otrzymali solidną porcję porad ekspertów, która z pewnością ułatwi im podjęcie decyzji na temat wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

Można zauważyć, że przedsięwzięcie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ciągle spływają do Nas zapytania od uczniów o możliwość ponowienia niektórych wykładów.

Uczelnie postanowiły wyjść na przeciw proponując różne formy wsparcia.

Już teraz możemy ogłosić, że w najbliższym czasie ponowią swoje wystąpienie przedstawiciele Uniwersytetu Pedagogicznego, którym Tischnerowska młodzież była szczególnie zainteresowana.

Ponadto Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej również oferuje możliwość organizacji wykładu dla osób zainteresowanych studiowaniem na tej Uczelni.

Akademia Górniczo Hutnicza wychodzi z propozycją organizacji indywidualnych spotkań informacyjnych w formie online. Spotkania można rezerwować przez Facebooka – studiuj w AGH lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej zamieszczamy loga Uczelni, które zaszczyciły Nas swoją obecnością składając serdeczne podziękowania.

Organizatorzy:
mgr Joanna Zacna- Makles
mgr Klaudia Sabuda

  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a5
  • a6
  • a7

Simple Image Gallery Extended

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji