uczniowie szkoły

Jan Kopacz

23 września 2020 r. o godzinie 9:20 w Wadowickim Centrum Kultury rozpoczęły się warsztaty edukacyjne dla młodzieży pt. „Nowe widnokręgi – zrozumieć media”. Zostały zorganizowane przez WSKSiM – Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Przygotowane prezentacje były poparte interakcją z publicznością. Podstawowy cel warsztatów to pobudzenie do myślenia i odróżnienie manipulacji od perswazji.

7 marca 2020 r. nasi uczniowie z klasy 3a w składzie: Izabela Knapek, Karolina Orzechowska, Radosław Wysogląd, Daniel Bury oraz Arek Sarnecki pod opieką Pani Karoliny Żmudy oraz Pana Tomasza Skowrona wystąpili w ćwierćfinale teleturnieju telewizyjnym Sukces na Bank. Nagrania odbywały się w studio telewizyjnym TVP Bydgoszcz. W teleturnieju nasi uczniowie musieli zmagać z pytaniami wiedzy o finansach i ekonomii. W różnego rodzaju konkurencjach tj. pytania ABCD oraz prawda/fałsz, szacowanie, puzzle oraz licytowanie finałowego pytania. Pomimo ciężkiej pracy i zaciętej walki nie udało się im przejść do półfinału. Jednak nadmienić należy, że grali oni ze zwycięzcami tegorocznej edycji. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, gdyż oprócz poszerzania wiedzy mogli zobaczyć nagrywanie teleturnieju od przysłowiowej ,,kuchni". Odcinek z wystąpieniem naszych uczniów emitowany był w czerwcu, ale organizator wrzucił go także na swój kanał YouTube. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach!!!

ogloszenie1ogloszenie2

Drodzy Nauczyciele
Szanowni Rodzice
i Wy – najważniejsi dzisiaj – Uczniowie CKZiU Nr 1 w Wadowicach!

Nadszedł czas, aby oficjalnie zakończyć rok szkolny 2019/2020.

Mając na uwadze obowiązujące ograniczenia spowodowane epidemią, w tym ograniczenie stacjonarnej pracy szkół na zakończeniu roku szkolnego spotykamy się dzisiaj w e-rzeczywistości.

list

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (21 wrzesień 2020)