uczniowie szkoły

Wspólnie udało nam się zgromadzić ponad 155 000 sztuk nakrętek!

Wielkie podziękowanie kierujemy do całej społeczności szkolnej, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Na wyróżnienie zasługuje klasa 1j, która przekazała na ten szczytny cel ponad 23 000sztuk nakrętek. W związku z tym nagroda w postaci jednego dnia bez pytania, w dowolnie wybranym dniu, zostanie przekazana klasie 1j. Uczniowie z poszczególnych klas, którzy zebrali indywidualnie największą ilość nakrętek otrzymują również jeden, dowolnie wybrany, dzień bez pytania.

Pamiętajcie akcja trwa nadal. Kolejna zbiórka w Dzień Wolontariusza, który, jak co roku, przypada 5 grudnia.

Uczniowie i nauczyciele CKZiU Nr 1 w Wadowicach zaangażowali się realizację Ogólnopolskiego Projektu „Emp@tyczna Klasa”. Projekt trwa od października do maja. 

Głównym celem Projektu jest kreowanie u młodzieży postawy lojalności, współpracy i pomocy oraz rozwijanie umiejętności odczuwania stanów emocjonalnych innych osób i reagowania na dany sposób zachowania.

Uczestnicy w ramach projektu realizować będą comiesięczne zadania, które dostępne są w zakładce Misje na stronie www.empatycznaklasa.edu.pl.:):):)

Chcemy Wam powiedzieć, że dokonałyśmy dobrego wyboru zgłaszając się na staż zagraniczny realizowany w ramach projektu PO WER pt "Follow your dream profession". Pracujemy w pięciogwiazdkowym hotelu Olimpic Lagoon. Każda z nas ma możliwość rozwoju zawodowego w różnych działach tego obiektu. Rozszerzamy znajomość języka angielskiego. Goście hotelowi pochodzą z całej Europy. Popołudniami korzystamy z cudownej pogody i poznajemy atrakcje turystyczne. W sobotę odwiedziliśmy Omodos i Limassol. W niedzielę płynęliśmy statkiem, kąpaliśmy się w Blue Lagoon i zobaczyliśmy łaźnie Afrodyty.

Pozdrawiamy!

Dnia 27.09.2021 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 odbyła się VI edycja Wewnątrzszkolnego konkursu gastronomicznego pt:" Jedzmy smacznie i zdrowo" Tegoroczna tematyka konkursu obejmowała potrawy z drobiu oraz deser bezglutenowy.
Celem konkursu było doskonalenie umiejętności kulinarnych uczniów, podniesienie poziomu kształcenia zawodowego oraz rozbudzenie kreatywności młodzieży.
Jednakże ideą konkursu pozostaje niezmiennie promocja zdrowego odżywiania się.

W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów z klas 3 i 4 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Młodzi kucharze pracowali pod presją czasu oraz pod bacznym okiem jury.
Uczestnicy konkursu poza talentem kulinarnym wykazali się zdolnością autoprezentacji, przedstawiając przed komisją swoje prace konkursowe oraz ich wartość odżywczą.

Lp. Nazwisko i imię (imiona) ucznia/uczennicy
1. Brańka Marlena
2. Gawęda Anna Maria
3. Gurdek Kinga
4. Guzdek Dariusz
5. Guzdek Julia Weronika
6. Korzeniowska Agnieszka Joanna
7. Kościelniak Agnieszka Julia
8. Latko Dominika
9. Master Gabriela
10. Mikołajczyk Anna
11. Salepa Natalia Monika
12. Stanek Zuzanna Maria
13. Szlachta Klaudia Katarzyna
14. Śliwa Józef
15. Wójsik Wiktor Piotr

 

Swiatowy dzien m

W ramach tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata 2021” zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY

Zbieramy stare używane, już niepotrzebne telefony komórkowe bez baterii do 19 listopada 2021 roku. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Po dwóch latach przerwy, wreszcie udało się nam rozegrać na ,,Orliku,, długo oczekiwany turniej piłki nożnej. Rozgrywki te prowadzone były nieprzerwanie od 2010 do 2018 roku i zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży. W tym roku do gry zgłosiło się 11 drużyn. W sumie w zawodach wzięło udział 87 uczniów z naszej szkoły. Rozegrano aż 31 spotkań.

Przechodni Puchar Dyrektora oraz Rady Rodziców przy CKZiU Nr 1 trafił do drużyny o wdzięcznej nazwie "Jędrusie JD". Serdecznie gratulujemy.

Poniżej wyniki oraz skład drużyny.

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Ogłoszenia - Projekt T-G CKZiU II

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (8 październik 2021)