uczniowie szkoły

logo

Patrycja Gil, uczennica klasy 4i została laureatką ETAPU CENTRALNEGO VI edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach i zdobyła indeks na studia dziennikarskie!

Olimpiada zorganizowana została przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z 15 innymi uczelniami na terenie całego kraju.

Uczestnicy – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych – walczyli nie tylko o indeksy na studia dziennikarskie w renomowanych wyższych uczelniach,ale także o cenne nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów.
Patronat nad Olimpiadą objęli: Minister Edukacji Narodowej i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Gratulujemy Patrycji sukcesu!

Barbara Popek

oswiadczenie

Z dniem 12 marca 2020 r. ogłaszam zawieszenie rekrutacji uczniów/uczennic na staże zawodowe dla zawodów branży turystyczno - gastronomicznej.

Rekrutacja zostanie wznowiona i dokończona z dniem powrotu uczniów do szkół.

Mentor zawodowy
Ewelina Wiercimak

ZAWIADOMIENIE 1

(okres realizacji stażu od 29.06.2020r. do 31.07.2020r.)

organizowane przez CKZiU Nr 1 w Wadowicach dla uczniów/uczennic, którzy/które ukończą 15 lat do dnia 26 czerwca 2020r. w zawodach branży turystyczno – gastronomicznej Powiatu Wadowickiego i Województwa Małopolskiego

Rekrutacja na staż zawodowy potrwa od 10.03.2020r. do 16.03.2020r.

W tym czasie kandydat musi złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 4c do Regulaminu Rekrutacji do projektu pt. „Turystyczno – Gastronomiczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego” RPMP.10.02.02-12-0245/16-02)

Formularz można pobrać ze strony internetowej www.ckziu1wadowice.pl lub u Mentora zawodowego pokój nr 6 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach.

Na formularzu należy wpisać nazwę firmy z podanej poniżej listy przedsiębiorców.

Wypełniony formularz należy złożyć w godz. 8.00 do 15.00 w pokoju numer 6.

26 lutego 2020r.uczniowie z klasy 3a w składzie: Izabela Knapek, Karolina Orzechowska, Radosław Wysogląd, Arkadiusz Sarnecki, Daniel Bury przystąpili do rozgrywek II etapu Ogólnopolskiego Turnieju „Sukces na Bank”. Uzyskując 11 miejsce w konkursie awansowali do etapu telewizyjnego. Początkiem marca 2020r. zmierzą się w rozgrywkach ćwierćfinałowych, które będą nagrywane w studiu telewizyjnym TVP w Bydgoszczy.

Gratulacje dla finalistów Turnieju i powodzenia :)

logo paczkiDnia 19 lutego 2020 roku kolejny raz przyłączyliśmy się do akcji charytatywnej „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI”.

Celem akcji było pozyskanie środków, które zostaną przeznaczone na pomoc medyczną dla dzieci w szpitalu w Ngaoundaye w Republice Środkowoafrykańskiej.

Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto Fundacji Kapucyni i Misje, która jest organizatorem akcji.

W naszej placówce akcję zorganizował Szkolny Wolontariat. Wolontariuszki sprzedały 200 pączków, a zebrane pieniądze, w kwocie 703 złotych, są dowodem na to, w CKZiU NR1 wszyscy mamy WIELKIE SERCA.

Niewątpliwie „kluczem do życiowego sukcesu jest umiejętność wybrania właściwej ścieżki kariery zawodowej”

Przed takim wyborem stoją tegoroczni maturzyści!

W związku z powyższym w CKZiU nr 1 w Wadowicach po raz trzeci został zorganizowany „Salon Maturzystów”. Uczelnie wyższeprezentowały swoją ofertę edukacyjną przed tegorocznymi maturzystami. Maturzyści nie tylko brali udział w prelekcjach, warsztatach, ale również mieli okazję do odbycia indywidualnych rozmów z przedstawicielami działów rekrutacji. Dzięki poradom ekspertów otrzymali cenne informacje związane z ofertą edukacyjną oraz zasadami przyjęcia. Przygotowane stoiska obfitowały w ulotki informatory, dostępne dla uczniów.

17.02.2020 Roku w sali gimnastycznej Naszej Szkoły odbyła się II Edycja Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Młodzież rywalizowała indywidualnie w systemie do dwóch przegranych meczy. Łącznie do turnieju przystąpiło 24 zawodników z różnych typów szkół.

Obsadę sędziowską zapewnili uczniowie klasy 1t : Martyna Żyła, Wiktoria Czechowicz, Natalia Paterak , Aleksandra Kowalczyk, Wojciech Balak.

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Informacja Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 do uczniów, rodziców i nauczycieli w sprawie organizacji nauki zdalnej w okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020r.


Wsparcie psychologiczno – pedagogiczne


Od 16 marca do 14 kwietnia 2020r. szkoła zamknięta!

Obsługa petentów zewnętrznych jest możliwa
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (33 82 341 86)


Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.


 

UWAGA!!! Termin składania dokumentów aplikacyjnych w naborze na wolne stanowisko urzędnicze Główny Księgowy CKZiU Nr 1

w Wadowicach zostaje wydłużony do 31 marca 2020r. do godz. 15.00.

CKZiU Nr 1 w Wadowicach OGŁASZA NABÓR

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
z dnia 09.03.2020r.

GŁÓWNY KSIĘGOWY
(40 godz./tyg. (PEŁNY ETAT)

Szczegóły pod adresem

https://bip.malopolska.pl/ckziu1wadowice,a,1739488,ogloszenie-o-naborze-na-wolne-stanowisko-urzednicze-glowny-ksiegowy-ckziu-nr-1-w-wadowicach-z-dn-090.html

 

 

 

bip

Karta Szkolna

covid19

tablica malopolska

  ■    Plan lekcji (styczeń 2020)