uczniowie szkoły

Dnia 6 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się, już po raz piąty, wewnątrzszkolny konkurs gastronomiczny „Jedzmy smacznie i zdrowo” zorganizowany przez nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach.

Celem konkursu było rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań zdrowym odżywianiem się oraz kształcenie umiejętności kulinarnych.

Do konkursu przystąpili uczniowie z klas: 1g, 1b, 2ekp, 3g oraz 3kp.

8 listopada w Naszej Szkole obchodziliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości.

Z tej okazji młodzież wszystkich klas przygotowała kotyliony oraz w ramach ogólnopolskiej akcji o godzinie 11.11 odśpiewała hymn państwowy.

Ponadto klasy pierwsze śpiewały utwory patriotyczne w formie karaoke. Nauczyciele historii przygotowali również wystawę upamiętniającą wydarzenia 11 listopada 1918 roku.

Aby tradycji stało się zadość, w naszej szkole po raz kolejny, świętowaliśmy Tydzień Języków Obcych

Były to trzy dni pełne rozgrywek językowych, konkursów, wykładów, zabawy i śpiewu na szkolnym Karaoke.

PONIEDZIAŁEK

Na początek ruszył konkurs międzyklasowy Quizlet Live. Pod okiem P. Radosława Radwana drużyny klasowe rozegrały grę interaktywną za pomocą aplikacji Quizlet.
W ruch poszły telefony, a najlepsze drużyny w swojej kategorii zdobyły nagrody.

WTOREK

8:45- 9:35 Eliminacje do TEN TO ONE –Jeden z dziesięciu sala 109

KARAOKE w języku angielskim – na przerwach od 10:25
Organizator M.Wanat

W dniach od 14 października do 19 października 2019 roku 49 uczniów CKZiU Nr 1 w Wadowicach z klas 2j i 2a pod opieką nauczycieli brało udział w projekcie mającym na celu budowanie pamięci historycznej o Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wyjazd edukacyjny rozpoczęliśmy 14 października, kiedy autokar z Wadowic ruszył na Litwę w stronę Kowna, gdzie rozpoczęła się nasza "kresowa przygoda"...

 

plakat power m

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

Karta Szkolna

tablica malopolska

  ■    Plan lekcji (wrzesień 2019)