Nasza szkoła organizatorem etapu okręgowego „Hack the Ad”
Z radością informujemy, że nasza szkoła została organizatorem etapu okręgowego Ogólnopolskiego Konkursu „Hack the Ad”!
Już 22.05.2026 r. młodzi, kreatywni uczestnicy zmierzą się z wyzwaniami świata reklamy i nowoczesnego marketingu.
Czeka nas dużo kreatywności, inspiracji i świetnych pomysłów!
