Nasza szkoła organizatorem etapu okręgowego „Hack the Ad”

Z radością informujemy, że nasza szkoła została organizatorem etapu okręgowego Ogólnopolskiego Konkursu „Hack the Ad”!

Już 22.05.2026 r. młodzi, kreatywni uczestnicy zmierzą się z wyzwaniami świata reklamy i nowoczesnego marketingu.

Czeka nas dużo kreatywności, inspiracji i świetnych pomysłów!