70

Refleksje uczestników kursu decoupage

Na zajęciach spodziewałam się nauczyć nowych rzeczy. W pełni zaspokoiły one moje oczekiwania. Dobrze się bawiąc odkryłam, że jest jeszcze wiele rzeczy, o których istnieniu nie mam pojęcia, a są one niezwykle interesujące.

Magdalena P.

Atmosfera na zajęciach była świetna. Grupa świetna, zgrana, miła. Widać, że decoupage jest pasją pani instruktor. Zawsze służyła pomocą i radą.

Patryk S.

Na kursie decoupage nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy. Robiliśmy szkatułki ze zdjęciem, wieszaki, piękne kieliszki ze świeczką w środku, które służą jako lampiony – oklejaliśmy je papierem ryżowym, złociliśmy. Stworzyliśmy także piękne talerze ze spękaniami oraz lustra w starym stylu. Warto też wymienić deskę, która służyć będzie nam jako notatnik, torbę, na którą transferowaliśmy wzór oraz pudełko, które może być pięknym prezentem. Najtrudniejsze dla mnie były zajęcia z filcowania. Kurs decoupage bardzo mi się podobał i będę chciała w swoim wolnym czasie tworzyć rzeczy podobne do tych, o których się uczyłam. Pani instruktor bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Cieszę się, że uczęszczałam na te zajęcia.

Sabina W.

Kurs decoupage bardzo mi się podobał. Nauczyłam się zdobienia różnymi technikami, które w przyszłości mogą mi się przydać. Na zajęciach panowała miła atmosfera, która pozytywnie na nas oddziaływała.

Patrycja K.

Na kursie decoupage bardzo mi się podobało. Poznaliśmy dużo różnych metod ozdabiania, a także poznaliśmy zasady filcowania. Prowadząca zajęcia miała wiedzę dotyczącą różnych dziedzin decoupage, była bardzo sympatyczna i pełna zapału do pracy. Dobrze będę wspominać wszystkie nasze spotkania.

Ola Ś.

Jestem zadowolona z kursu decoupage. Nauczyłam się sztuki ozdabiania ręcznego.

Agnieszka K.

Bardzo podobał mi się kurs decoupage. Nauczyłam się różnych metod zdobienia, które z pewnością przydadzą się w przyszłości.

Daria K.

Jestem zadowolona z kursu. Nauczyłam się wielu technik zdobienia i poszerzyłam swoją wiedzę na temat decoupage.

Paulina Ś.

Kurs decoupage bardzo mi się podobał, ponieważ nauczyłam się ozdabiać różne przedmioty ze znakomitym efektem. Poznałam wiele technik ozdabiania, które na pewno wykorzystam w przyszłości.

Karina R.

Jestem zadowolona z kursu, ponieważ poznałam wiele technik zdobienia. Był to miło spędzony czas. Polecam wszystkim.

Katarzyna S.

Bardzo podobały mi się zajęcia decoupage. Pani prowadząca jest bardzo sympatyczna, nie ocenia i zachęca do pracy. Dzięki tym zajęciom stałam się bardziej precyzyjna, a moja wyobraźnia rozwinęła się.

Magdalena P.

Bardzo podobało mi się na kursie decoupage. Prawie wszystkie techniki zdobienia przedmiotów są bardzo atrakcyjne. Nauczyłam się wielu nowych pojęć, które są związane z rękodziełem.

Magda W.

Kurs decoupage bardzo mi się podobał. Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy. Była miła atmosfera.

Beata N.

 

  • Obraz 004
  • Obraz 006
  • Obraz 007
  • allegro 1696
  • allegro 1704
  • allegro 1707
  • allegro 1719
  • allegro 1726
  • allegro 1729

Simple Image Gallery Extended

            

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

tablica malopolska

  ■    Plan lekcji (od 2 maja 2017)

Przydatne linki