70

Kurs „kasjera złotowo-walutowego” trwający od dnia 04.11.2014r. do dnia 10.11.2014r., dla klas technika ekonomisty oraz technika handlowca, był kursem otwierającym nam nowe możliwości na przyszłość. Poznawaliśmy bliżej budowę oraz układ graficzny pieniądza- banknotów różnych walut oraz zostały nam przedstawione techniki rozpoznawania między innymi zabezpieczeń tych banknotów. Pracowaliśmy z urządzeniami pomocniczymi używanymi w pracy kasjera. Atmosfera kursu była przyjemna, a wiedza przekazywano nam w łatwo przyswajalny sposób. Kurs ten na pewno będzie nam przydatny w poszukiwaniu przyszłej pracy.

Ewelina (kl. 2ci)

Bardzo podobało mi się na kursie kasjera złotowo-walutowego, który odbył się w dniach 4.11.-10.11.2014r. Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, na które wcześniej zupełnie nie zwracałam uwagi. Zrozumiałam jak wielka odpowiedzialność ciąży na kasjerze m. in. w kantorze, bankach. Pojęłam też, jak wielkim problemem są fałszywe banknoty w obiegu. Dzięki kursowi na szczęście potrafię je świetnie rozpoznawać poprzez zabezpieczenia banknotowe. Zajęcia były prowadzone w interesujący sposób. Nie tylko sama teoria, ale również bezpośrednia praca z pieniędzmi różnych marek.

Daria (kl. 3a)

Kurs kasjera złotowo-walutowego rozpoczął się 4. listopada 2014r. Zajęcia trwały 4,5 godziny dziennie. W ciągu tych dni nauczyłam się podstawowych technik drukarskich, zabezpieczeń banknotów, a także nabyłam inne, przydatne dla kasjera walutowego umiejętności. Atmosfera na zajęciach była pozytywna. Uważam, że pójście na ten kurs było dobrym pomysłem i zdobyte tu informacje przydadzą się w życiu zawodowym.

Monika (kl. 3a)

Atmosfera na kursie była bardzo przyjazna. Zajęcia nie polegały na samej teorii, ale również na praktyce. Badaliśmy różne waluty takie jak: PLN, EUR, GBP, USD. Poznałyśmy ciekawostki i anegdoty związane z banknotami. Uważam, że ten kurs rozwinął moją wiedzę i umiejętności związane z pieniędzmi.

Joanna (kl. 3a)

Podczas kursu nauczyłam się technik, za pomocą których drukowane są banknoty, zabezpieczeń banknotów. Nauczyłam się rozróżniać banknoty prawdziwe od fałszywych. Poznałam dokładnie banknoty, ich zabezpieczenia. Poznałam cechy, którymi powinien charakteryzować się kasjer. Atmosfera była przyjazna. Kurs był bardzo przydatny i mam nadzieję, że zdobyte informacje przydadzą się w życiu zawodowym.

Joanna (kl. 3a)

Podczas kursu nabyłam cenną wiedzę z zakresu zabezpieczeń banknotów. Wszystko zostało przekazane nam w sposób rzetelny, a zarazem ciekawy. Podczas kursu wykonywałyśmy dużo ćwiczeń praktycznych. Zajęcia odbywały się w bardzo sympatycznej atmosferze i bardzo mi się podobały.

Paulina (kl. 4a)

Kurs kasjera złotowo-walutowego bardzo mi się podobał. Oglądałyśmy pieniądze z różnych krajów, również falsyfikaty. Kurs był prowadzony ciekawie. Atmosfera była bardzo miła. Myślę że zdobytą wiedzę wykorzystam w przyszłości w moim życiu. Uważam, że zawód kasjera jest ciekawy, mimo że wiąże się z nim duża odpowiedzialność. Przekonałam się o tym na kursie.

Paulina (kl. 4a)

Kurs kasjera złotowo-walutowego, odbywający się początkiem listopada był dla mnie bardzo interesujący. Pokazał mi nowe spojrzenie na walutę. Dowiedziałam się nowych, ciekawych rzeczy jak odróżnić pieniądz autentyczny od dobrze wykonanego falsyfikatu. Wcześniej nie zwracałam uwagi na mało znaczące dla zwykłego obywatela znaczki, co jak się okazało dla kasjera walutowego są najważniejsze. Zajęcia były prowadzone w przyjaznych warunkach, prowadząca chciała nam przekazać jak najwięcej informacji i wskazówek.

Sabina (kl. 4a)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Simple Image Gallery Extended

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

tablica malopolska

  ■    Plan lekcji (od 2 maja 2017)

Przydatne linki