uczniowie szkoły

15 grudnia 2017 r. już po raz kolejny w naszej szkole odbyły się Mikołajkowe Warsztaty Świąteczne. Jak co roku cieszyły się dużą popularnością. 

Uczestnicy warsztatów mieli możliwość zapoznania się z wyposażeniem pracowni reklamy. Uczniowie kierunku technik organizacji reklamy przygotowali prezentację multimedialną dotyczącą zawodu oraz zaprezentowali filmy z zagranicznych stażów zawodowych.

Razem z uczniami naszej szkoły wykonywali  ozdoby i  dekoracje  świąteczne. Wszyscy wykazali się kreatywnością i niebanalną wyobraźnią. Z dużym zaangażowanie i radością wykonywali dekoracje świąteczne.

Dziękujemy za udział w warsztatach podczas których udzieliła się wszystkim świąteczna atmosfera. Na kolejne zapraszamy już za rok!

Organizatorzy: Barbara Popek, Monika Wiercimak, Tomasz Widlarz

Drodzy Gimnazjaliści

Serdecznie zapraszamy wszystkich kreatywnych i uzdolnionych plastycznie uczniów klas 3 gimnazjum, rozważających wybór zawodu technik organizacji reklamy, na Warsztaty Mikołajkowe, które odbędą się 15.12.2017r. o godz. 15.00-17.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach.

W Wadowickiej Bibliotece Publicznej od 16 marca bieżącego roku, odbywa się wystawa pt. „Pamiętając o przeszłości, patrzymy w przyszłość” prac autorstwa uczniów Technikum nr 2 w zawodzie technik organizacji reklamy
z Zespołu Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera.

Galeria zorganizowana została z okazji obchodzonego Jubileuszu 70-lecia istnienia placówki. Ukazuje zdjęcia obrazujące historię szkoły od momentu jej założenia do chwili obecnej. Możemy prześledzić, jak rozwijała się szkoła na przestrzeni minionych lat.

8 marca 2017r. klasy realizujące rozeszorzony program informatyki (2i, 2ci oraz 2n) wybrały się do Nowego Sącza na widowisko "Potęga informatyki". Studenci Wyższej Szkoły Biznesu NLU stworzyli widowisko łączące prezentację konkretnej wiedzy z zakresu informatyki (programowanie wieloplatformowe, sieci komputerowe, tworzenie gier komputerowych) z atrakcjami taneczymi i kulinarnymi. W trakcie tego inspirującego wydarzenia nie zabrakło także nowinek technicznych (drony, samochody przyszłości). Największą atrakcją była prezentacja humanoidalnego robota prosto z Japonii.

Fotorelacja z kiermaszu świątecznego przygotowanego przez uczniów klasy 3i w zawodzie Technik Organizacji Reklamy.

  • 1
  • 2
  • IMG_8637

Simple Image Gallery Extended

 Technik organizacji reklamy to interdyscyplinarny zawód łączący wiedzę sprzedażowo - marketingową z kreatywnymi zajęciami związanymi z projektowaniem kampanii reklamowej.  Wybierając to technikum należy liczyć się z niebezpieczeństwem nabywania bardzo zróznicowanych umiejętności. Możecie być narażeni na ciekawe zajęcia z grafiki, informatyki, fotografii, multimediów....

Przedstawiamy przykładowe  prace 

Justyna Mazur z klasy 3i została finalistką XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "TISCHNEROWSKIE ŚLADY", który w tym roku odbył się pod hasłem ROZWAŻANIA O OJCZYŹNIE W TWÓRCZOŚCI KSIĘDZA PROFESORA JÓZEFA TISCHNERA. Uczennica z klasy reklamy zdobyła index na wyższą uczelnię i przeżyła niezapomnianą przygodę - mogła dyskutować z renomowanymi Filozofami.

  

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

tablica malopolska

  ■    Plan lekcji (maj 2018)

Przydatne linki